Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 15-11-2019 16:47

BAŞKAN ŞİMŞEK'İN EŞİ MUHTAR EŞLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in eşi Yeşim Şimşek, muhtar eşleriyle bir araya geldi.

BAŞKAN ŞİMŞEK'İN EŞİ MUHTAR EŞLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in eşi Yeşim Şimşek, muhtar eşleriyle bir araya geldi.

 

Belediye tesislerinde düzenlenen yemeğe mahalle muhtarlarının eşlerinin yanı sıra, Başkan Şimşek’in eşi Yeşim Şimşek de katıldı. Toplantıda muhtar eşlerinin ilçeye bakış açılarının yanı sıra yaşadıkları mahallelerin beklentileri de dinlendi.

 

KADIN ELİNİN DEĞDİĞİ YER ÇİÇEK AÇAR

 

Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Şimşek’in eşi Yeşim Şimşek “Muhtar eşleri ile bir arada olmaktan çok mutluyuz. İlçemizde yaşayan kadınlarımız çok güzel işlere imza atmakta ve Gölbaşı’nın gelişimine yön veriyor. Kadın elinin değdiği her yer çiçek açar.” dedi.

 

Muhtar eşlerine Gölbaşı Belediyesi’nin sosyal belediyecilik uygulamalarından da bahseden Yeşim Şimşek “Belediyemizin sosyal belediyecilik anlamında bir çok hizmeti var. Hoşgeldin Bebek, Evde Bakım Hizmeti, Paylaşım Noktası, Hilal Kart Engelliler Birimi gibi insana dokunan bir çok hizmetten mahallenizde yaşayan insanların faydalanmasını istiyoruz. Bu nedenle sizlerin de bir kadın olarak desteğinize ihtiyacımız var.” diye konuştu.

 

Muhtar eşlerinden yaşadıkları yerlerde belediyenin bu hizmetlerinden faydalanacak vatandaşları haberdar etmesi ve belediye ile iletişime geçmeleri için destek isteyen Yeşim Şimşek, katılımları ve ilgileri nedeniyle muhtar eşlerine teşekkür etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA