Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 04-11-2019 18:38

Gölbaşı Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gündem Dışı Konuşmalar - Ercan ŞİMŞEK

Mecliste gündem dışı söz alan CHP Gölbaşı Belediye ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ercan Şimşek gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Gölbaşı Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gündem Dışı Konuşmalar - Ercan ŞİMŞEK

Gölbaşı Belediye Meclisi Kasım ayı olağan toplantısını bugün gerçekleştirdi. Mecliste gündem dışı söz alan CHP Gölbaşı Belediye ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ercan Şimşek gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Mecliste gündem dışı söz alan AK Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Osman Karaaslan’ın açıklamalarını eleştiren Şimşek “Osman başkan her nekadar beraber yapıyoruz, bir yönetiyoruz desede konuşmalarının altında ki içeriği buradaki siyasilerin hepsi anladı” dedi.

CHP Gölbaşı Belediye ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ercan Şimşek mecliste yaptığı konuşmada “Sayın Başkanım geçen ay stratejik planı görüşürken stratejik planda bir yanlışlıktan bahsetmiştim. O yanlışlıkta şuydu; Gölbaşı Belediyesinin ayrı partiler olmasının oraya yazılmasının teknik olarak sorun olduğunu söylemiştim. Bugün burada buna şahit oldum. Şimdi Osman başkan her nekadar beraber yapıyoruz, biz yönetiyoruz dese de konuşmalarının altında ki içeriği buradaki siyasilerin hepsi anladı. Buna hiç gerek yok arkadaşlar. Yani burada sizin karşınızda çocuk yok, ne söylediğinizi çok iyi anlayabiliyoruz, yaptığınız siyaseti de anlıyoruz. Lütfen bu meclisin içerisinde az önce başkanın söylediği gibi burada ne yapıyorsak hep birlikte yapıyoruz. Bu meclisin içerisine ayrımcılık sokmayalım. İşte bizim CHP’nin Büyükşehir Belediyesinden olduğundan bahsetti, hükümetten bahsetti hatta orada bir şey söyledi çok talihsiz Gölbaşı çok şanslı dedi. Neresi şanslı arkadaşlar. Sizin bahsettiğiniz kalemlerin hepsi aslında hükümetin yapması gerekip yapmadığı, Gölbaşı’nda oluşturduğu mağduriyetlerin düzelmesi. Eğer bunlarda Afyon’da düzeldiyse ben bunu öncelikle Belediye Başkanımızın başkanlığında bu meclise yapılmış bir nezaketsizlik olarak görüyorum. Bu meclis Gölbaşı’nın bir şansı varsa gölbaşı bulunduğu yer ile insan profili ile coğrafyasıyla, potansiyeli ile kendi şansını kendi içerisinde taşıyor ve biz belediye meclis üyeleri olarak hep birlikte ne gerekiyorsa zaten yapıyoruz ve yapacağız da. Bunu subniminal mesaj olarak alttan alta işlemeye hiç gerek yok. Burada bir meclis var, başkanımız var. Başkanımız bu konuların hepsini yönetiyor. Hiçbir partinin veya kişinin tekelinde yürümediğine, yürümemesi gerektiğine inanıyorum, en kötü ihtimalle burada dile getirilmemesi gerektiğine inanıyorum teşekkür ederim” dedi.

AK Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Osman Karaaslan’da CHP Gölbaşı Belediye ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ercan Şimşek’in konuşmasına tepki göstererek, “Ercan bey çok güzel siyaset yaptınız. Tebrikler” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA