Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 04-11-2019 18:14   Güncelleme : 04-11-2019 18:19

Kent Çiftliği Projesi Onaylandı

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek Başkanlığında toplanan mecliste bir önceki toplantı tutanak özeti onaylanması ile başladı. Meclis önergelerin kabulü ile devam etti.

Kent Çiftliği Projesi Onaylandı

Gölbaşı Belediye Meclisi Kasım ayı olağan toplantısını bugün gerçekleştirdi. Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek Başkanlığında toplanan mecliste bir önceki toplantı tutanak özeti onaylanması ile başladı. Meclis önergelerin kabulü ile devam etti. Mecliste bir konuşma gerçekleştiren Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Allahın izini ile bu meclis güzel projeler imza atacaktır” dedi. 
 

KENT ÇİFTLİĞİ PROJESİ ONAYLANDI
Başkan Şimşek Gölbaşı’na büyük bir ivme kazandıracak olan Kent Çiftliği projesinin onayladığının müjdesini verdi. 
Ramazan Şimşek “Kent Çiftliği projemiz vardı. Geldiğimiz günden beri uğraştığımız bir projeydi. Türkiye genelinde ilk onaylanan proje oldu. Gölbaşı’nda kırsal kalkındırma ve tarım turizm önünü açacak ve gölbaşında ki ürünlerin markalaşmasını sağlayacak bir projeydi. Türkiye’de tek onaylanan proje oldu. Hayırlı uğurlu olsun” 


ÖRENCİK İMAR PLANI İMZALANDI
Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Uzun uğraşlarımızın sonucu gecen hafta Örencik İmar Planı bakanlığımız tarafından imzalandı. Bizimle ilgilenen Bakanlık Çalışanlarımıza ve Cevre ve Şehircilik Bakanımıza teşekkür ediyorum. 1/50000 planımızın çalışmalarını sonuna geldik. Perşembe günü bakanımızla bir araya geleceğiz inşallah 1/50000 planla ilgili çözüm noktasına ulaşırız. 74 parsel sorunu ile ilgilide çalışmalarımız devam ediyor. 


YÜRÜYÜŞ YOLU VE BİSİKLET YOLU PROJESİ İHALEYE ÇIKACAK
Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Mogan Gölü etrafına yapılması planlanan yürüyüş ve bisiklet yolu projesini İlbank tarafından onaylandığını söyledi. Şimşek “Göl kenarında yapacağımız yürüyüş yolu ve bisiklet yolu projemiz il bank tarafından onaylandı. Onunda müjdesini veriyoruz. İhaleye çıkacaktır. Allah nasip ederse bu meclis güzel şeylere imza atacaktır”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA