Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 01-11-2019 13:53   Güncelleme : 01-11-2019 14:08

Ankara Ülkü Ocaklarından ‘Atatürk ve Cumhuriyet Kazanımları’ konulu panel

Ankara Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle ‘Atatürk ve Cumhuriyet Kazanımları’ konulu panel düzenlendi.

Ankara Ülkü Ocaklarından  ‘Atatürk ve Cumhuriyet Kazanımları’ konulu panel

Ankara Ülkü Ocaklarından  ‘Atatürk ve Cumhuriyet Kazanımları’ konulu panel

Ankara Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle ‘Atatürk ve Cumhuriyet Kazanımları’ konulu panel düzenlendi.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde düzenlenen Panel, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Panele konuşmacı olarak Dr. Ali Güler katıldı. 

Panele konuşmacı olarak katılan Dr. Ali Güler, Atatürk ve Cumhuriyetin kazandırdıkları, Cumhuriyet ile gelen yenilikler gibi konularda katılımcılara bilgiler verdi.

Panelin sonunda Ankara Ülkü Ocakları Başkanı İlker Darıcı ve Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ilıkan,  Dr. Ali Güler’e hediye taktim etti. Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 

Panele, Ankara Ülkü Ocakları Başkanı İlker Darıcı, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin, Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ilıkan, Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Dinçer, Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA