Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 23-10-2019 10:46

Büyükkayaş Mahallesi pırıl pırıl

Mamak Belediyesi’ni her hafta sonu bir mahallede başlattığı köşe bucak temizlik çalışması kapsamında Büyükkayaş Mahallesi’ni bir uçtan bir uca bakıma aldı.

Büyükkayaş Mahallesi pırıl pırıl

Büyükkayaş Mahallesi pırıl pırıl

 

Mamak Belediyesi’ni her hafta sonu bir mahallede başlattığı köşe bucak temizlik çalışması kapsamında Büyükkayaş Mahallesi’ni bir uçtan bir uca bakıma aldı. Fen İşleri Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinden oluşan 200 kişilik ekip, mahalleyi baştan sona temizleyerek gerekli bakımları gerçekleştirdi. Her gün sahada vatandaşlarla iç içe olduklarının altını çizen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Biz bu milletin hizmetkarıyız. Milletimize hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya söz verdik. Sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar sürdürdüğümüz çalışmalarla ilçemizi yeniliyoruz. Her hafta en az bir mahallemizin hızlıca çözülebilecek eksikliklerini gideriyor, köşe bucak temizliyoruz” dedi.

A’dan Z’ye hizmet

Köşe bucak temizlik kapsamında ekipler, sıcak asfalt serimi, peyzaj ve çevre düzenleme çalışmaları, park ve bahçe yenileme çalışmaları, rutin temizlik, yıkama ve süpürme çalışması gerçekleştiriyor.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA