Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 12-10-2019 12:38   Güncelleme : 12-10-2019 16:54

Bütçe Görüşmeleri - Ak Parti Grup Başkanvekili Osman Karaaslan

Gölbaşı Belediyesi'nin 2020-2024 yılları için hazırladığı projeleri içeren stratejik plan, 2020 yılı performans programı ve 2020 Mali Yılı Bütçesi meclis salonunda görüşüldü.

Bütçe Görüşmeleri - Ak Parti Grup Başkanvekili Osman Karaaslan

Osman Karaaslan “ Vaatlerimizi Gerçekleştireceğiz” 


Gölbaşı Belediyesi'nin 2020-2024 yılları için hazırladığı projeleri içeren stratejik plan, 2020 yılı performans programı ve 2020 Mali Yılı Bütçesi meclis salonunda görüşüldü.


Meclis toplantısında AK Parti Grubu adına söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Osman Karaaslan bir konuşma gerçekleştirdi.
Osman Karaaslan, Gölbaşı Belediyesi'nin 2020-2024 yılları için hazırladığı projeleri içeren stratejik plan, 2020 yılı performans programı ve 2020 Mali Yılı Bütçesinin Gölbaşı’na hayırlı olması temennisinde bulundu. Gölbaşının önemine değinen AK Parti Grup Başkanvekili Osman Karaaslan “Gölbaşı hepimizin doğduğu, büyüdüğü ve nasip olursa öleceği bir ilçemiz. Çocuklarımızın geleceğinin şekilleneceği bir ilçemiz.  Gölbaşı’na hizmet eden ne kadar belediye başkanı ve meclis üyemiz varsa ben huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Partili, partisiz ayırt etmeksizin” dedi. 

 

Gölbaşı halkına seçim dönemdi vaat edikleri projeleri gerçekleştirmek için çalışmalara yaptıklarını belirten Osman Karaaslan “ Biz AK Parti grubu olarak Cumhur İttifakı adayımız Ramazan Şimşek ile birlikte seçimlere girmiş ve beş yıl içinde yapacağımıza dair milletimize vermiş olduğumuz vaatlerimiz var. Bunları diğer siyasi partilerimizin desteği ile de inşallah bu beş yıllık süreçte gerçekleştireceğiz. Tabi Gölbaşı’nın birikmiş sorunları var. Bunlar birkaç dönem önceki sorunlar değil geçmişten gelen sorunlardır. Bunların başında imar geliyor. Bununla ilgilide zaten hem Belediye Başkanımız hem de Cevre Bakanlığımız gereken çalışmaları yapıyor. İmar bana göre Gölbaşı’nın en büyük sorunudur. Bununla ilgilide çalışmalar devam ediyor” Konuşmasında Konya Yolunun alta alınmasının yol üzerinde ki esnafa zarar vereceğini belirten CHP Ankara Büyükşehir ve Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Ercan Şimşek’e cevap veren AK Parti Grup Başkanvekili Osman Karaaslan “30 yıldır Gölbaşı’nın kronikleşmiş sorunları olan ve bir önce ki dönemde AK Parti belediyeciliğinin adımı ile çözülmekte olan Konya yolunun bir tehdit olduğu ile ilgili bir söylemde bulunuldu. Ben sadece Ercan Beye hizmetin bir tehdidi olmaz bunu hatırlatmak isterim” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA