Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 11-10-2019 14:14   Güncelleme : 11-10-2019 14:20

CADDELERDE GÖRSEL ŞÖLEN

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde bulunan üretim seralarında soğuk hava şartlarına uygun mevsimlik çiçek üretimi yapan Gölbaşı Belediyesi, üretim yapılan çiçeklerle caddelerde görsel şölen sunmayı sürdürüyor.

CADDELERDE GÖRSEL ŞÖLEN

CADDELERDE GÖRSEL ŞÖLEN

 

Cadde, park ve peyzaj alanlarını mevsimlik çiçeklerle renklendiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü, orta refüjleri kış ayları için üretilen 2 bin adet kasımpatı çiçeğiyle renklendirdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince, kış şartlarına uygun kasımpatı çiçekleri Şehit Selami Atabey ve Cumhuriyet caddesine dikildi. Yapılan çalışmalarla birlikte caddelerde estetik bir görüntü sağlandı.

 

KENDİ ÇİÇEKLERİMİZİ ÜRETİYORUZ

 

Seralarda yetiştirilen çiçeklerle Gölbaşı’nın her mevsim rengarenk olmasını sağladıklarını ifade eden Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Seralarımızda üretilen çiçeklerle peyzaj için gerekli olan çiçek teminini kendimiz sağlıyoruz. Gölbaşı Belediyesi olarak doğası, yeşil alanları, çevre düzenlemeleri ve peyzaj değerleri ile insanların yaşamaktan mutlu olduğu bir ilçe oluşturmak için çalışmalarımız her alanda devam edecektir.” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA