Advert
Bala
Giriş Tarihi : 30-09-2019 03:37

“İstanbul’un yarısı kadar alana hizmet veriyoruz”

“İstanbul’un yarısı kadar alana hizmet veriyoruz”

“İstanbul’un yarısı kadar alana hizmet veriyoruz”

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, Bala mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran ve Bala mahalle muhtarları, düzenlenen geniş istişare toplantısında bir araya geldi. Bala’nın genel sorunları hakkında muhtarlar ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Buran, mahallelerin taleplerini de muhtarlar aracılığıyla dinledi.

İmar, köy konaklarının yapımı ve mahalle içi yolların yapımı konularının da görüşüldüğü istişare toplantısında ayrıca mezarlık ve parkların devri ile alakalı Ankara Büyükşehir Belediyesi ile yapılabilecek protokol de toplantının ana gündem maddelerinden biri oldu.

Toplantıda konuşan Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran ise hizmet alanının büyüklüğüne dikkat çekerek Bala Belediyesi’nin İstanbul’un yarısı kadar alana hizmet verdiğini ifade etti.

İstanbul’un yarısı kadar alana hizmet veriyoruz

Başkan Buran şöyle konuştu:

“Bala’nın gelişimi için aldığımız sorumluluğu yerine getirebilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu hizmetleri yerine getirirken özellikle mahalle ve köylerimizin ihtiyaç ve taleplerini muhtarlarımızla koordineli bir şekilde yerine getirmeyi amaçlıyoruz. Hem atanmış hem seçilmiş değerli muhtarlarımızın sorumlu oldukları bölgenin talep ve sıkıntılarına hâkim olmaları sayesinde hemşehrilerimize hizmet konusunda köprü görevi görmelerinden mutluluk duyuyoruz. Halkımızın acı ve tatlı her hadisesinden haberdar olarak iyi günde, kötü günde hep birlikte daha güzel bir Bala’ya adım adım yürüyoruz. Bu noktada da yetki ve sorumluluğumuzdaki alan yüzölçümü açısından oldukça büyük ve bu yüzölçümü İstanbul’un yarısı kadar diyebiliriz. Yani aslında Bala Belediyesi olarak İstanbul’un yarısı kadar alana hizmet veriyoruz. Bu bilinçle çalışmalarımız devam edecek.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
163. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA