Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 27-09-2019 11:00

AK Parti Gölbaşı İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

AK Parti Gölbaşı İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

AK Parti Gölbaşı İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından İlçe Danışma Meclis toplantısı yapıldı.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde yapılan toplantıya, Eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, AK Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Osman Karaaslan, kadın ve gençlik kolları başkanları, belediye meclis üyeleri ile partililer katıldı.

Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatına ortaya koydukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

AK Partinin kuruluş amaçlarını açıklayan Akdoğan, “ 2001 yılında AK Parti bir iddia ile kuruldu. Bu iddia sadece millete hizmet davası iddiası değil, aynı zamanda dünya çapında hakkı, hakikati, adaleti haykırma davası ve dünyaya nizam verme mücadelesidir” dedi.

Akdoğan, konuşmanın sonunda AK Parti olarak iktidar olduklarını belirterek, ilçe teşkilat üyelerinden bütün vatandaşları ayrım yapmaksızın bütün meselelerini çözmeleri gerektiğini söyledi.

AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, AK Parti olarak Danışma Meclisi toplantılarına çok önem verdiklerini belirterek, katılımcılara teşekkür etti.

Toplantının sonunda 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığının kuruluşunda bugüne kadar görev yapan kurucu üyelere katkılarından dolayı plaket verildi.

Üyeler plaketlerini Eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve İlçe Başkanı Selim Akceylan’dan aldılar.

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
164. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA