Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 25-09-2019 11:35

Mamaklıların mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz

Vatandaşlarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla sık sık bir araya gelen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Mamaklı esnafı da yalnız bırakmıyor.

Mamaklıların mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz

Mamaklıların mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz

 

Vatandaşlarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla sık sık bir araya gelen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Mamaklı esnafı da yalnız bırakmıyor. Başkan Köse’nin bu seferki esnaf ziyareti Şahintepe Mahalle esnafı oldu. Esnafın ihtiyaçlarını yerinde tespit edip, çözümler üretmek ve vatandaşların belediyeden beklentilerini öğrenebilmek için her zaman vatandaşın yanında, sokakta olduğunu ifade eden Köse, “Mamak için emek vermeye, Mamaklıların mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

İş kalitesi artıyor

İlçe esnafının bölgesel kalkınmayı hızlandırmadaki rolünün büyük olduğunu kaydeden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Gün geçtikçe insani ihtiyaçlarda çeşitleniyor. Esnafımızda bu talepler karşısında artık çok daha bilinçli bir şekilde hizmet veriyor. Bu da iş kalitesini artırıyor. Esnafımız iş kalitesini artırmasının yanı sıra ilçe istihdamına da büyük katkı sunuyor. Bizlerde esnafımızın her zaman yanında oluyor, onların istek ve taleplerine kulak veriyoruz” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
163. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA