Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 17-09-2019 14:02

‘İlköğretim Haftası’ Gölbaşı'nda törenle kutlandı

Gölbaşı İlkokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı.

‘İlköğretim Haftası’ Gölbaşı'nda törenle kutlandı

Törene; Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı, birim müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İlköğretim Haftası ile ilgili konuşma gerçekleştiren Kaymakam Tülay Baydar Bilgihan, 2019-2020 eğitim-öğretim döneminin hayırlı olmasını diledi.

Kaymakam Bilgihan “Eğitim, bireyin doğmasından başlayarak aile, okul ve çevre etkileşimi ile yaşam boyu devam eden, bir yandan yeni hayata hazırlarken, bir yandan da gelişmesini sağlayan ve sürekli olarak yenilenmeyi, gelişmeyi, değişime açık olmayı ve çalışmayı zorunlu kılan dinamik bir alandır. Ülke kalkınmasının temel dinamiğidir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin kendilerine, vatanımıza ve milletimize faydalı olarak geleceğe hazırlaması görevi hepimize düşmektedir. Okullarda alt yapı eksikliklerini gidermek, çocuklarımıza iyi şartlarda eğitim sunmak amacıyla gerekli tedbirleri almaya gayret göstermeliyiz” dedi.

Konuşmaların ardından folklor, şiir okunması ve çeşitli gösterilerin ardından tören son buldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA