Advert
Spor
Giriş Tarihi : 23-08-2019 11:16

Şampiyonlara ödül

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığını ziyaret eden MHP Genel Başkan Yardımcısı ve MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda yıldız erkekler 32 kilogramda tüm rakiplerini nakavt ederek Türkiye Şampiyonu olan Yakub Alperen Kaysi’yi tebrik ederek altın ile ödüllendirdi.

Şampiyonlara ödül

Şampiyonlara ödül


MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığını ziyaret eden MHP Genel Başkan Yardımcısı ve MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda yıldız erkekler 32 kilogramda tüm rakiplerini  nakavt ederek Türkiye  Şampiyonu olan Yakub Alperen Kaysi’yi tebrik ederek altın ile ödüllendirdi.


Şen-Kay Spor Akademisi Kulübü Antrenörü Şenol Kaysi, ise sporcusunu altın ile ödüllendiren MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya’ya kulübünün ismi yazılı formasını hediye etti. 


Ziyarette MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya’nın yanı sıra Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, MHP Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili, Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi ve Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ilıkan, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Av. Serdar Tekin, MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri, ilçe yönetimi ve partililer katıldı.

Öte yandan Erzurum’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Yıldız Erkekler 32 kilogramda tüm rakiplerini  yenerek Türkiye Şampiyonu olan Yakup Alperen Kaysi, Büyük Erkekler 51 kilogram K-1 rulesde Türkiye 3’üncüsü olan Mehmetcan Kaysi ve  Şen-Kay Spor Akademisi Kulübü Antrenörü Şenol Kaysi Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette memnuniyetini dile getiren Kaymakam Bilgihan dereceye giren sporculara hediye takdiminde bulunarak başarılarının devamını diledi. Milli Takım Antrenörü Şenol Kaysi “Sporcularımızın başarısını yetkilerimizi ziyaret ederek sevincimizi paylaştık. Sporlarıma vermiş oldukları değerli katkılarından dolayı Sn. Kaymakamımız Tülay Baydar Bilgihan’a ve MHP Ankara Milletvekili Sn.Prof. Dr.Mevlüt Karakaya’ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
164. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA