Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 23-08-2019 10:57

Şölen Tadında Yaz Akşamları

Mamak Belediyesi’nin düzenlediği Yaz Akşamı Eğlenceleri ve Yaz Sineması etkinliği, Üreğil Mahalle sakinlerini bir araya getirdi.

Şölen Tadında Yaz Akşamları

Mamaklılar yazı şölen tadında geçiriyor

 

Mamak Belediyesi’nin düzenlediği Yaz Akşamı Eğlenceleri ve Yaz Sineması etkinliği, Üreğil Mahalle sakinlerini bir araya getirdi. Animasyon, illüzyon ve çeşitli yarışmalar ile başlayan etkinlik renkli anlara sahne olurken, gişe rekorları kıran “Müslüm” filmi gösterimi ile vatandaşlar duygusal anlar yaşadı. Etkinliğe Mamak Belediye Başkan Vekili Mulla Ali Çetin, Başkan Yardımcısı Mehmet Düğmeci ve çok sayıda vatandaş katılırken, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’nin instagram hesabını takip eden iki kişiye de bisiklet hediye edildi.

 

Mahalle kültürünü canlandırıyoruz

Yaz Akşamı Eğlenceleri ve Yaz Sineması etkinliği ile ilçenin dört bir tarafında vatandaşları eğlence ve açık hava sinema keyfi ile buluşturduklarını ifade eden Mamak Belediye Başkan Vekili Mulla Ali Çetin, “ Mahalle kültürünü canlandırdığımız etkinliğimiz ile sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aile ortamında her yaştan vatandaşımızın katılımıyla gecemize renk katan, animasyonlarda sahneye çıkarak bizleri güldüren ve eğlendiren çocuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
164. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA