Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-08-2019 16:17   Güncelleme : 16-08-2019 16:17

Belediyede bayramlaşma

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, belediye birimlerini ziyaret ederek personeliyle bayramlaştı.

Belediyede bayramlaşma

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, belediye birimlerini ziyaret ederek personeliyle bayramlaştı. Kurban Bayramı tatilinin bitmesiyle yoğun çalışma temposuna kaldığı yerden devam eden Şimşek, Gölbaşı Belediyesi merkez binası dışında hizmet vermekte olan Fen İşleri, Park ve Bahçeler, Sağlık İşleri, Veteriner İşleri, Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüklerini ziyaret ederek görevi başındaki personeliyle bayramlaştı.

Bayram süresince hizmetini sürdüren ekiplerden çalışmalar hakkında bilgiler de alan Şimşek, halka hizmet için görevini aksatmadan yapan personele ayrıca teşekkür etti.

Daha Çok Çalışmalıyız

Göreve başladığı ilk günden beri yoğun çalışma temposuyla personeline de örnek olmaya çalışan Başkan Şimşek, büyük hizmetler üretebilmek için tüm birimlerin birbiriyle koordineli olarak daha çok çalışması gerektiğine dikkat çekerek: “Gölbaşı halkı bizlere büyük bir sorumluluk yükledi. Bu zamana kadar yapılması gerektiği halde yapılamayan hizmetler ile ilçemizin sahip olduğu potansiyel ve dinamikleri harekete geçirerek ilçemizi Başkent’te bir Başka Kent yapma yolunda bizlere inanarak yetki verdi. Halkımızın bize olan güvenini boşa çıkarmayacağız. Ancak, bu sorumluluk sadece şahsıma değil, belediye bünyesinde görevini yapmakta olan tüm mesai arkadaşlarımıza aittir. El ele vererek ilçemize hizmet etmenin onurunu ve mutluluğunu birlikte yaşayacağız” şeklinde konuştu.

Emniyet’i Unutmadı

Belediye birimlerini gezerken karşılaştığı vatandaşlara çikolata ikram ederek bayramlaşan Şimşek, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek görevleri başındaki güvenlik güçlerinin de bayramını tebrik etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
148. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA