Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 10-08-2019 11:27   Güncelleme : 10-08-2019 11:27

Mamak’ta yaz akşamları bir başka oluyor

Mamak Belediyesi’nin ilçe sakinlerinden büyük ilgi gören Yaz Akşamı Eğlenceleri ve Yaz Sineması etkinliğinin bu seferki durağı ise Kıbrıs Köyü Yunus Emre Kültür Merkezi’nin yanı oldu.

Mamak’ta yaz akşamları bir başka oluyor

Mamak’ta yaz akşamları bir başka oluyor

 

Mamak Belediyesi’nin ilçe sakinlerinden büyük ilgi gören Yaz Akşamı Eğlenceleri ve Yaz Sineması etkinliğinin bu seferki durağı ise Kıbrıs Köyü Yunus Emre Kültür Merkezi’nin yanı oldu. 7’den 70’e tüm Mamaklıları keyifli ve eğlenceli bir yaz akşamında bir araya getiren etkinlikte vatandaşlar hem gösterilerle doyasıya eğlendi hem de ay ışığında sinema izlemenin keyfini çıkardı. Etkinliğe Mamak Belediyesi Başkan Vekili Mulla Ali Çetin, Başkan Yardımcısı Mehmet Düğmeci ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Birlikteliğin mutluluğunu yaşadık

Yaz Akşamı Eğlenceleri ve Yaz Sineması etkinliğinin sıcak yaz günlerine ayrı bir güzellik kattığını ifade eden Mamak Belediyesi Başkan Vekili Mulla Ali Çetin “ Bu düzenlediğimiz etkinliklerle vatandaşlarımızı günün yorgunluğu ve stresinden uzaklaştırarak, bir yandan birlikte olmanın mutluluğunu bir yandan ise beyaz perdenin en güzel eserlerinden birini izlemenin keyfini yaşadık” dedi. Çocukların için animasyon, illüzyon ve çeşitli yarışmalar ile başlayan etkinlik, “Kurtlar Vadisi Vatan” filmi gösterimi ile devam etti. Program sonunda Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’nin instagram hesabını takip eden iki kişiye de bisiklet hediye edildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA