Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 03-08-2019 14:10   Güncelleme : 03-08-2019 14:10

Mamak’ta mikrofon vatandaşta

Vatandaşlarla arasındaki tüm duvarları kaldıran Mamak Belediyesi, Mamaklı vatandaşlardan Mamak’a dair hayallerini dinleyebilmek için “Açık Mikrofon” projesini başlattı.

Mamak’ta mikrofon vatandaşta

Mamak’ta mikrofon vatandaşta

 

Vatandaşlarla arasındaki tüm duvarları kaldıran Mamak Belediyesi, Mamaklı vatandaşlardan Mamak’a dair hayallerini dinleyebilmek için “Açık Mikrofon” projesini başlattı. Mahallelerin açık alanlarına bir kürsü bir de mikrofon yerleştirilerek nasıl bir Mamak hayal ediyorsunuz sorusuna yanıt aranılan programın ilki Dikimevi’nde gerçekleşti. Kürsüye çıkan vatandaşlar, Mamak’ta görmek istedikleri, olmasını istedikleri hizmetleri ve Mamak için hayallerini paylaştı.

 

Hayali olan herkesi mikrofona bekleriz

Vatandaşların belediyenin karar alma mekanizmalarına aktif katılımlarını sağlamak amacıyla Açık Mikrofon Projesini başlattıklarının altını çizen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Seçim döneminde vaadimiz olan katılımcı yönetim anlayışını hayata geçirmek için bu projeyi başlattık. Vatandaşlarımızdan Mamak’a dair hayallerini dinleyeceğiz. Mesele geride hoş seda bırakmak, güzellikle ve iyilikle anılabilmektir. Mamak için hayali olan ve hayallerini bizimle paylaşmak isteyen tüm hemşehrilerimizi mikrofona konuşmaya davet ediyorum” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
143. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA