Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 31-07-2019 12:16   Güncelleme : 31-07-2019 12:16

Gündem Mamak

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, başkan yardımcıları ile bir araya gelerek hayata geçirecekleri projeleri masaya yatırdı.

Gündem Mamak

Gündem Mamak

 

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, başkan yardımcıları ile bir araya gelerek hayata geçirecekleri projeleri masaya yatırdı. Toplantıda vatandaş beklentilerine kısa zamanda cevap verecek çalışmaların hazırlıklarının yapıldığını belirten Köse, “Amacımız, söz verdiğimiz projeleri birer birer hayata geçirmek. Yaptığımız her çalışmayı her yönde ele alarak en sağlıklı kararları alıyoruz. Bugün de ekibimizle birlikte başladığımız ve yeni gerçekleştireceğimiz projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk. Söz verdiğimiz gibi hemşehrilerimizin beklentilerine cevap verecek bir yaklaşımla her türlü hazırlıklarımızı yapıyoruz. Mamak’ın kaybedecek, bir dakikası bile yok” dedi.

 

Köse ”İz Bırakacağız”

 

Mamak’ı bulunduğu noktadan daha ileriye taşıyacak deneyimli bir kadro ile çalıştıklarının altını çizen Köse, “Belediyecilik, her biri farklı tecrübeye sahip, donanımlı, tecrübeli, kariyerinde pek çok zorluğu aşarak mesafe almış bir ekip ile yani güçlü bir kadro ile yapıldığında ancak başarılı olunabilecek bir faaliyet alanı. İyi niyetli, gayretli ve çalışkan bir ekibimiz var. Mamak için bu ekibin bir şans olduğunu düşünüyorum. Hep birlikte samimiyetle milletimize hizmet yolunda çalışıyoruz. İnanıyorum ki bu ekiple, iz bırakacak çalışmalara imza atacağız ve böylece Mamak daha güzel olacak” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
148. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA