Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 23-07-2019 13:40   Güncelleme : 23-07-2019 13:40

AK Parti Çankaya İlçe piknikte buluştu

AK Parti Çankaya İlçe piknikte buluştu

AK Parti Çankaya İlçe piknikte buluştu

AK Parti Çankaya İlçe Başkanlığı tarafından Yönetim Kurulu Üyeleri ve ailelerinin katıldığı birlik ve beraberlik pikniği düzenlendi.

PTT sosyal tesislerinde gerçekleştirilen birlik ve beraberlik pikniğine, AK Parti Çankaya İlçe Başkanı Mustafa Hasgül, Teşkilat Başkanı Tahsin Yıldız, Esnaf Komisyon Başkanı Nurullah Batur, İş İnsanı Ferit Sak, Hacı Yılmaz Çiftçi, mahalle başkanları katıldı.

AK Parti Çankaya ilçe başkanlığınca Ahlatlıbel PTT tesislerinde düzenlenen birlik ve beraberlik buluşmasına Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Çankaya Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları, Teşkilat Uzmanları Komisyon Üyeleri aileleri ile bir araya gelindi.

AK Parti Çankaya İlçe Başkanı Mustafa Hasgül yaptığı açıklamada “Yeni döneme daha motivasyonlu daha özverili çalışmak için teşkilatımızın uyumunu ve birlikteliğinin sağlanması için konuşmalar ve görüşmeler yapıldı. Eskisinden daha verimli ve etkin çalışmalar yapılması hususunda teşkilat mensuplarımızca görüş birliğine varıldı. Birim yöneticileri ve mahalle başkanları ile birlikte bölgelerinde nasıl bir çalışma yapacaklarının istişareleri yapıldı. İlçe Başkanlığımızın yapmış olduğu ikram ile birlikte piknik organizasyonumuzu sonlandırdık” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA