Advert

Yakub Alperen Kaysi ,KickBoks’ta Türkiye Şampiyonu oldu

Yakub Alperen Kaysi ,KickBoks’ta Türkiye Şampiyonu oldu

Yakub Alperen Kaysi ,KickBoks’ta Türkiye Şampiyonu oldu
Yakub Alperen Kaysi ,KickBoks’ta Türkiye Şampiyonu oldu Murat YILDIZ

Erzurum Palandöken Buz Pateni Kapalı Spor Salonunda Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar, Minikler Kick Boks Şampiyonası Yapıldı. 

Gölbaşı ilçemizden Şenol Kaysi Spor Kulübü Sporcuları Yakub Alperen Kaysi ve Mehmetcan Kaysi temsil etti.

 32 kg. yıldız erkeklerde Yakub Alperen Kaysi Tüm maçlarını teknik nakavtla kazanarak Türkiye Şampiyonu olarak Altın madalya kazandı.

 51 kg. K-1 Rules Büyük erkeklerde ise Mehmetcan Kaysi Türkiye 3.sü olarak Gölbaşı ilçemize 1 Altın 1 Bronz Madalya ile döndüler.

Milli Takım Atrenörü Şenol Kaysi, yaptığı açıklamada

“Milli takıma sporcular kazandırdım Dünya,Avrupa 2.si ve Uluslararası Şampiyonlar yetiştirdik ve heryıl Kick Boks,ta Gölbaşına Sporcularımız ile Madalya getiriyoruz. Yetkililerimizden bu çocuklarımız destek sponsor olmalarını istiyoruz. Belediye ve iş adamlarımız sponsor olursa daha çok derece madalya kazanıp sporcularımıza faydalı olabiliriz. Biz bu çocuklarımızı spor yaptırarak kötü alışkanlıklardan uzak tutup saygın bir insan haline getiriyoruz. Okullarını tamamlayıp öğretmen olmalarını sağlıyoruz. Yetkililerimizden sporcularımıza destek olmalarını bekliyoruz. KickBoks sporunu Türkiyede bu seviyeye getiren Federasyon Başkanımız Salim Kayıcı,Genel Sekreter Harun Demir, Genel Koordinatör Hüseyin Şahbaz ve Kulüp As Başkanımız Enver Yılmaz teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye Yıldızlar Kickboks Şampiyonası Gölbaşı Yakub Alperen Kaysi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı