Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 02-07-2019 13:56   Güncelleme : 02-07-2019 13:56

Başkan Şimşek “Maddeye Değil, Hayata Bağlanın

Başkan Şimşek “Maddeye Değil, Hayata Bağlanın

Başkan Şimşek “Maddeye Değil, Hayata Bağlanın

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, gençlere madde bağımlığı hakkında uyararak madde bağımlılığına savaş açtı.

Geçtiğimiz haftalarda okulların yaz tatiline girmesi ile birlikte gençlerin zararlı alışkanlıklar edinmemesi için bir mesaj yayınlayan Başkan Şimşek, “ Bu illetler hiçbir sorunu çözmez” mesajı verdi.

Seçim çalışmaları sırasında ve başkan olduktan sonra gençlerle sürekli bir araya gelen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, madde bağımlığını ve zararlı her türlü alışkanlığı ilçenin gündeminden çıkartmayı hedeflediklerini belirtti.

Madde bağımlılığına karşı farkındalık oluşturmayı planladıklarını belirten Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, “Gençlerimizi bu belalardan uzak tutmak için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

İşte Başkan Şimşek’in gençlere yönelik paylaştığı mesajı

Sevgili genç kardeşlerim

Uyuşturucu ve alkol bağımlılığı size hem maddi hem de manevi olarak yalnızca zarar verecektir. Bu illetler hiçbir probleminizi çözmeyecek, sizlere yalnızca geçici bir kaçış yolu sunacaktır. Aşmaya çalıştığınız problemleri daha da içinden çıkılmaz bir hale getirmeyin. Problemlerinizi çözmek için yeni problemler yaratarak daha da içinden çıkılmaz bir bataklığa sürüklenmeyin.

Unutmayın, kararlılık getiren bu mücadelenizde sizin her zaman yanınızdayız.

Her türlü yardım talebinizi belediyemiz sağlık işleri müdürlüğüne iletebilir, bana ve belediyemize hem telefonla hem de sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA