Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 02-07-2019 13:43   Güncelleme : 02-07-2019 13:45

Gölbaşı belediye meclis toplantısı yapıldı

Gölbaşı belediye meclis toplantısı yapıldı

Gölbaşı belediye meclis toplantısı yapıldı

Gölbaşı Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısı belediye meclis salonunda yapıldı.

Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren MHP Grup Başkanvekili Nevzat Dulkadir, geçtiğimiz haftalarda meydana gelen doğal afetlerle ilgili bir konuşma yaptı.

MHP Gölbaşı Belediyesi Meclis Grubu olarak her zaman afette zarar gören vatandaşların yanında yer alacaklarını belirten Dulkadir, “Afetten sonra belediye Başkanımız Ramazan Şimşek ile birlikte MHP grubu olarak afetin yaşandığı mahallelere giderek incelemelerde bulunduk. Belediye ekiplerimiz başkanımızın talimatları ile gerekli desteği mahallelerimize ulaştırdı. Yaşadığımız bu olaylarda tek tesellimiz ise can kaybının olmamasıdır. Tüm halkımıza geçmiş olsun dileklerimi iletirim. MHP olarak vatandaşlarımıza destek konusunda üzerimize düşen ne ise fazlasını yapmak için çalışıyoruz” dedi.

MHP Grup Başkanvekili Nevzat Dulkadir, Ankara Büyükşehir Belediyesi MHP’li meclis üyeleri tarafından verilen önergeye de değinerek şunları söyledi.

“MHP grubu büyükşehirde haymana yolunda özellikle hafta sonu oluşan trafik yoğunluğunu azaltmak için ve Gölbaşı genelinde tekrar trafik mastır planının yapılması için Ankara Büyükşehir Belediye meclisine önerge verdi. Önerge mecliste kabul edilmiş ve komisyona devredilmiştir. Bu konuda büyükşehir’in gerekli çalışmaları bir an önce yapmasını bekliyoruz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
141. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA