Advert

Muhtar Satılmış Deveci çalmadık kapı bırakmıyor

Muhtar Satılmış Deveci çalmadık kapı bırakmıyor

Muhtar Satılmış Deveci çalmadık kapı bırakmıyor
Muhtar Satılmış Deveci çalmadık kapı bırakmıyor Murat YILDIZ

Gölbaşı Karşıyaka Mahallesi'nde bulunan PTT'nin Eymir Şubesi'nin PTT Ankara Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulundan alınan karar çerçevesinde kapatıldı.

Karşıyaka Mahalle Muhtarı Satılmış Deveci, kapatılmadan önce PTT yetkilileriyle de görüştüğünü ve sadece Karşıyaka Mahallesi'nin değil, çevredeki birçok mahalle ve yol güzergahında olan herkese hizmet veren şubenin kapatılmaması gerektiğini söyledi.

Muhtar Satılmış Deveci, "Bu uygulamanın Genel Müdürlük tarafından yapıldığı söylendi. Ben bunun yanlış olduğunu söyledim. Ayrıca, Kaymakam, Belediye Başkanı ve Siyasi Parti temsilcilerine de aktardım. Buranın açılması lazım, bu hizmetten kimse mahrum edilemez"

Mahalle Sakinlerinden İsmet Vatansever, Karşıyaka Mahallesi'nin yetim muamelesi gördüğünü belirterek, "Buraya gelen hizmetlerde mutlaka bir aksama oluyor. Mahalle olarak zaten doğru dürüst hizmet alamıyoruz ve PTT şubesinin ilçenin en iyi noktasında bulunuyordu" dedi.

AK PARTİ İLÇE YÖNETİCİLERİ TARAFINDAN BU İŞİN ÇÖZÜLMESİ BEKLENİYOR

İktidar Partisi temsilcisi olan AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilat Yöneticilerinin konuya duyarlılık göstermesini ve Eymir Şubesi'nin kapatılmaması gerektiğini belirten Mahalleliler, "Hizmetlerin elimizden gitmesine izin vermemelidirler, PTT şubesinin kapatılmasına seyirci kalmasınlar."dediler

BİZLİK BİR DURUM YOK

Gazetemizin ulaştığı PTT Gölbaşı yetkilileri Gölbaşı Karşıyaka Mahallesi'nde bulunan PTT'nin Eymir Şubesi’nin Kapatılma kararının PTT Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulundan alınan karar çerçevesinde yapıldığını söylediler. Kapatılma kararının sadece Gölbaşı’nda değil diğer ilçelerde de uygulandığını söylediler.

 

Gölbaşı Karşıyaka Mahallesi PTT Eymir Şubesi PTT Ankara Genel Müdürlüğü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı