Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 02-07-2019 13:39   Güncelleme : 02-07-2019 13:39

Muhtar Satılmış Deveci çalmadık kapı bırakmıyor

Muhtar Satılmış Deveci çalmadık kapı bırakmıyor

Muhtar Satılmış Deveci çalmadık kapı bırakmıyor

Gölbaşı Karşıyaka Mahallesi'nde bulunan PTT'nin Eymir Şubesi'nin PTT Ankara Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulundan alınan karar çerçevesinde kapatıldı.

Karşıyaka Mahalle Muhtarı Satılmış Deveci, kapatılmadan önce PTT yetkilileriyle de görüştüğünü ve sadece Karşıyaka Mahallesi'nin değil, çevredeki birçok mahalle ve yol güzergahında olan herkese hizmet veren şubenin kapatılmaması gerektiğini söyledi.

Muhtar Satılmış Deveci, "Bu uygulamanın Genel Müdürlük tarafından yapıldığı söylendi. Ben bunun yanlış olduğunu söyledim. Ayrıca, Kaymakam, Belediye Başkanı ve Siyasi Parti temsilcilerine de aktardım. Buranın açılması lazım, bu hizmetten kimse mahrum edilemez"

Mahalle Sakinlerinden İsmet Vatansever, Karşıyaka Mahallesi'nin yetim muamelesi gördüğünü belirterek, "Buraya gelen hizmetlerde mutlaka bir aksama oluyor. Mahalle olarak zaten doğru dürüst hizmet alamıyoruz ve PTT şubesinin ilçenin en iyi noktasında bulunuyordu" dedi.

AK PARTİ İLÇE YÖNETİCİLERİ TARAFINDAN BU İŞİN ÇÖZÜLMESİ BEKLENİYOR

İktidar Partisi temsilcisi olan AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilat Yöneticilerinin konuya duyarlılık göstermesini ve Eymir Şubesi'nin kapatılmaması gerektiğini belirten Mahalleliler, "Hizmetlerin elimizden gitmesine izin vermemelidirler, PTT şubesinin kapatılmasına seyirci kalmasınlar."dediler

BİZLİK BİR DURUM YOK

Gazetemizin ulaştığı PTT Gölbaşı yetkilileri Gölbaşı Karşıyaka Mahallesi'nde bulunan PTT'nin Eymir Şubesi’nin Kapatılma kararının PTT Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulundan alınan karar çerçevesinde yapıldığını söylediler. Kapatılma kararının sadece Gölbaşı’nda değil diğer ilçelerde de uygulandığını söylediler.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA