Advert

Gölbaşı’nın en iyi Paintball oyun sahası açıldı

Gölbaşı’nın en iyi Paintball oyun sahası açıldı

Gölbaşı’nın en iyi Paintball oyun sahası açıldı
Gölbaşı’nın en iyi Paintball oyun sahası açıldı Murat YILDIZ

Gölbaşı’ndaki sosyal etkinliklerin daha da renklenmesine olanak sağlayacak olan Team Force Paintball oyun alanı hizmete girdi.

Eymir mahallesi Beyşehir gölü caddesi üzeri Darüşşifa Okulları yanında hizmete giren Team Force Paintball, özellikle gençlerin internet başında geçirdikleri vakitleri azaltmak gençlerin streslerini atarak sosyalleşmesine büyük katkı verecektir.

Gölbaşılı girişimciler tarafından hizmete açılan Team Force Paintball oyun alanı vatandaşların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

İlçemizde özellikle gençlerimizin enerjilerini atabileceği ve günlük stresin sona ereceği paintball oyun alanına özellikle gençler yoğun ilgi gösteriyor.

Drone çekimi ve servis hizmeti de bulunan Team Force Paintballda Yerinizi ayırtmak için 0542 334 01 00 numarayı arayabilirsiniz.

Paintball'yada Boyatopu olarak bilinen ve son 20 yıldır yaygın bir biçimde oynanan ve oyuncuların rakip takım oyuncularını içi boya ile doldurulmuş küçük jelatin veya plastik toplardan oluşan mermiler kullanan silahlarla belli bir parkur içinde oynanan bir takım ve strateji sporu olan Paintball Gölbaşı’nda hizmete girdi.

Gölbaşı Eymir mahallesi Beyşehir gölü Darüşşifa Okulları Team Force Paintball
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı