Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 28-06-2019 12:38   Güncelleme : 28-06-2019 12:38

Park Eymir Toplu Yapı Yönetiminde görev değişimi

Park Eymir Toplu Yapı Yönetiminde görev değişimi

Park Eymir Toplu Yapı Yönetiminde görev değişimi

Park Eymir Toplu Yapı Konutlarını 2021 yılına taşıyacak yeni yönetim belli oldu. 26 Haziran 2019 Çarşamba günü Park Eymir Toplu Yapı Temsilciler Kurulu Kat Mülkiyeti Kanunu ve Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Planı gereği konut alanına 2021 Haziran ayına kadar hizmet verecek yeni yönetimini seçti.

113127 Ada Den.Kur.Bşk.nı Yılmaz ISLAK’ın Divan Başkanlığını yaptığı ve 4394 site sakinini temsilen 20 Site Yönetiminden seçilmiş yöneticilerin oluşturduğu Toplu Yapı Temsilciler Kurulu  tarafından 113116 Ada Yön.Kur.Bşk.Ramazan YALGIN, 113115 Ada Yön.Kur.Bşk.Arif GORİÇA, 113387 Ada Yön.Kur.Bşk.İzzet ÖZTÜRK, 113122 Ada Yön.Kur.Bşk.Şahin ATUĞ ve 113127 Ada Yön.Kur.Bşk.Okan ÖKTEN yeni dönemde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapacaklardır.

Yeni seçilen Yönetim Kurulu görev dağılımını yaparak 113116 Ada Yön.Kur.Bşk.Ramazan YALGIN’ı Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı olarak belirlemiştir.

Bir önceki dönemde Yön. Kur. Bşk.lığı görevini yürüten Aygün Ünlü ve yönetimi yeni dönemde aday olmamıdılar.

gazetemize açıklamalarda bulunan Aygün Ünlü; ‘’buralar hizmet yerleridir. 2 dönem sürdürdüğümüz görev süresi içerisinde konut alanımızın sorunları ile yakından ilgilenilmiş, çözümler aranmış ve tam bir uyum içerisinde görev yapılmıştır. Park Eymir Konutlarını temsil noktasında çaba ve gayretlerimiz olmuş, site sakinlerimizin sosyal hayatlarına katkı sunan etkinlikler yapılmış, huzurun, sevgi ve saygının hakim olduğu bir yaşam merkezi haline geldiği konut alanımızın yeni görev üstlenen arkadaşlarla beraber daha güzel olacağından kuşkumuz yoktur. Benimle beraber görev yapan tüm arkadaşlarıma yaptıkları katkılardan dolayı minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Yeni görev yapacak arkadaşlarıma başarılar diliyorum.’’ açıklamalarında bulunmuştur.

Yeni dönemde görev yapacak Yön.Kur.Bşk.Ramazan Yalgın ise; ‘’26 Haziran 2019 Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz toplantıda yaptığımız seçim sonucu bize tevdi edilen görevin sorumluluğunu ve ağırlığını biliyoruz. Tüm site sakinlerinin temsil edildiği toplantımızda yapılan seçim sonucu önümüzdeki iki yıl görev yapacak arkadaşlarımla beraber bize emanet edilen bu kutsal görev bizden sonrakilere bir adın ileri götürerek teslim etmenin gayreti ve sorumluluğu içerisinde olacağız. Bize duyulan bu güveni boşa çıkarmamak için mesai mevhumu gözetmeksizin çalışacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Bizden önce görev yapan Sn.Aygün ÜNLÜ ve çok değerli yönetim/denetim kurulu üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Toplu Yapı Temsilciler Kurulu üyelerinin şahsıma ve yönetim/denetim kurulu üyelerine gösterdikleri teveccühten dolayı minnet ve şükranlarımı sunarım. Temel hedefimiz Park Eymir Toplu Yapı sakinlerine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam ortamı hazırlamak ve sürdürülebilir hale getirmek olacaktır.’’ Açıklamalarında bulunmuştur.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA