Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 22-06-2019 09:30   Güncelleme : 22-06-2019 09:30

Aile merkezlerinde kayıtlar başladı

Mamaklı kadınların el becerilerini geliştirmesi, sosyalleşmeleri ve aile ekonomisine katkı sağlamaları hedefiyle hizmet veren Mamak Belediyesi Aile Merkezleri’nde yaz kursları için kayıtlar başladı.

Aile merkezlerinde kayıtlar başladı

Aile merkezlerinde kayıtlar başladı

 

Mamaklı kadınların el becerilerini geliştirmesi, sosyalleşmeleri ve aile ekonomisine katkı sağlamaları hedefiyle hizmet veren Mamak Belediyesi Aile Merkezleri’nde yaz kursları için kayıtlar başladı. Ahşap boyamadan takı tasarıma, tel kırmadan iğne oyasına kadar birçok farklı branşta hizmet veren merkezlerde kurslar tamamen ücretsiz. Yaz kurslarına kayıt olmak için bir adet fotoğraf, kimlik fotokopisi ve Mamak’ta ikamet edildiğini belirten bir belge ile başvuruda bulunmak yeterli.

             

Aile ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz

 

Kurslara katılan kadınların aldıkları eğitimlerle hem beceri kazandığını hem de kazandığı beceriyi ürün haline getirerek aile ekonomisine katkıda bulunduklarını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Yaz dönemi kurs kayıtlarımız başladı. Kişisel donanımını güçlendirmek isteyen, el becerisine güvenen ve aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen bütün hanım kardeşlerimizi yaz kurslarımıza bekliyoruz" dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
141. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA