Advert

Aile merkezlerinde kayıtlar başladı

Mamaklı kadınların el becerilerini geliştirmesi, sosyalleşmeleri ve aile ekonomisine katkı sağlamaları hedefiyle hizmet veren Mamak Belediyesi Aile Merkezleri’nde yaz kursları için kayıtlar başladı.

Aile merkezlerinde kayıtlar başladı
Aile merkezlerinde kayıtlar başladı Murat YILDIZ

Aile merkezlerinde kayıtlar başladı

 

Mamaklı kadınların el becerilerini geliştirmesi, sosyalleşmeleri ve aile ekonomisine katkı sağlamaları hedefiyle hizmet veren Mamak Belediyesi Aile Merkezleri’nde yaz kursları için kayıtlar başladı. Ahşap boyamadan takı tasarıma, tel kırmadan iğne oyasına kadar birçok farklı branşta hizmet veren merkezlerde kurslar tamamen ücretsiz. Yaz kurslarına kayıt olmak için bir adet fotoğraf, kimlik fotokopisi ve Mamak’ta ikamet edildiğini belirten bir belge ile başvuruda bulunmak yeterli.

             

Aile ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz

 

Kurslara katılan kadınların aldıkları eğitimlerle hem beceri kazandığını hem de kazandığı beceriyi ürün haline getirerek aile ekonomisine katkıda bulunduklarını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Yaz dönemi kurs kayıtlarımız başladı. Kişisel donanımını güçlendirmek isteyen, el becerisine güvenen ve aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen bütün hanım kardeşlerimizi yaz kurslarımıza bekliyoruz" dedi.

 

Mamak Murat Köse
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı