Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 21-06-2019 14:36   Güncelleme : 21-06-2019 14:36

Erdal Aydoğdu dernek başkanı oldu

MHP Gölbaşı Yönetim Kurulu Üyesi ve geçtiğimiz aylarda yapılan yerel seçimlerde MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Erdal Aydoğdu dernek başkanı oldu .

Erdal Aydoğdu dernek başkanı oldu

Erdal Aydoğdu dernek başkanı oldu 
MHP Gölbaşı Yönetim Kurulu Üyesi ve geçtiğimiz aylarda yapılan yerel seçimlerde MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Erdal Aydoğdu dernek başkanı oldu.


Akörençarşak Mahallesi Kalkındırma Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Erdal Aydoğdu ,Akörençarşak Mahallesi Kalkındırma Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin genel kurul toplantısında başkan seçildi. Akörençarşak Mahallesi Kalkındırma Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği yeni Başkanı Erdal Aydoğdu yaptığı açıklamada  “Yapılan genel kurulda bizlere bu hizmet yolculuğunda desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarımıza sevenlerimize sevdiklerimize ve her zaman desteğini ve hayır dualarını esirgemeyen aileme sonsuz teşekkürler. Sizlere layık olmaya her daim tüm gücümüzle çalışacağız. Yapacak çok işimiz var. Eksiklerimizi zamana yayarak gidereceğiz. Allah'ın inayeti sizlerinde yardımı ve desteğiyle Mahallemize yakışır, hizmet veren, işlevsel güçlü dernek. Bölgemizde ise örnek dernekçilik anlayışını tekrardan canlandırmaktır” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
167. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA