Advert

Erdal Aydoğdu dernek başkanı oldu

MHP Gölbaşı Yönetim Kurulu Üyesi ve geçtiğimiz aylarda yapılan yerel seçimlerde MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Erdal Aydoğdu dernek başkanı oldu .

Erdal Aydoğdu dernek başkanı oldu
Erdal Aydoğdu dernek başkanı oldu Murat YILDIZ

Erdal Aydoğdu dernek başkanı oldu 
MHP Gölbaşı Yönetim Kurulu Üyesi ve geçtiğimiz aylarda yapılan yerel seçimlerde MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Erdal Aydoğdu dernek başkanı oldu.


Akörençarşak Mahallesi Kalkındırma Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Erdal Aydoğdu ,Akörençarşak Mahallesi Kalkındırma Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin genel kurul toplantısında başkan seçildi. Akörençarşak Mahallesi Kalkındırma Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği yeni Başkanı Erdal Aydoğdu yaptığı açıklamada  “Yapılan genel kurulda bizlere bu hizmet yolculuğunda desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarımıza sevenlerimize sevdiklerimize ve her zaman desteğini ve hayır dualarını esirgemeyen aileme sonsuz teşekkürler. Sizlere layık olmaya her daim tüm gücümüzle çalışacağız. Yapacak çok işimiz var. Eksiklerimizi zamana yayarak gidereceğiz. Allah'ın inayeti sizlerinde yardımı ve desteğiyle Mahallemize yakışır, hizmet veren, işlevsel güçlü dernek. Bölgemizde ise örnek dernekçilik anlayışını tekrardan canlandırmaktır” dedi.

Erdal Aydoğdu Akörençarşak Mahallesi Kalkındırma Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı