Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 18-06-2019 11:26   Güncelleme : 18-06-2019 11:26

Başkan şimşek Çayırlı’da incelemelerde bulundu

Başkan şimşek Çayırlı’da incelemelerde bulundu

Başkan şimşek Çayırlı’da incelemelerde bulundu

Gölbaşı’nda  etkili sağanak yağışın ardından çıkan fırtına Çayırlı Köyü'nde ev, ahır ve kümeslerin çatılarını uçurdu.

Fırtına, ev, ahır ve kümes çatılarında büyük hasar oluşturdu. Fırtına nedeniyle uçan çatılar elektrik tellerini koparttı köyde elektrikler gitti. Köyde bulunan halı sahada hasar oluştu.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, MHP İlçe Başkanı Av.Serdar Tekin,Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri ve BELLAS Yetkilileri sel ve hortumdan dolayı zarar gören Çayırlı Mahallesini ziyaret etti.

Sel ve Hortumdan dolayı zarar gören alanları gezen Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, MHP İlçe Teşkilat Başkanı Av.Serdar Tekin ile beraberindekiler vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Başkan Şimşek zarar gören vatandaşlara gerekli yardımı sağlayacaklarını söyledi.

Belediye Başkanı Şimşek, "Çayırlı ve Velihimmetli Mahallerinde yaşanılan afet sonrası durum tespitinde bulunarak vatandaşlarımızın yanında olduk. Söz konusu mağduriyetin giderilmesi için gerekli talimatları verdik. Belediye ekiplerimiz gerekli desteği sağlamaya devam ediyor. Değerli vatandaşlarımıza tekrar geçmiş olsun, Rabbim tekrarını yaşatmasın."dedi

MHP İlçe Başkanı Av.Serdar Tekin ise “Ülkemizi ve insanımızı her türlü afet ve musibetten muhafaza etmesini Rabbimden niyaz ediyorum”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
141. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA