Advert

Başkan şimşek Çayırlı’da incelemelerde bulundu

Başkan şimşek Çayırlı’da incelemelerde bulundu

Başkan şimşek Çayırlı’da incelemelerde bulundu
Başkan şimşek Çayırlı’da incelemelerde bulundu Murat YILDIZ

Gölbaşı’nda  etkili sağanak yağışın ardından çıkan fırtına Çayırlı Köyü'nde ev, ahır ve kümeslerin çatılarını uçurdu.

Fırtına, ev, ahır ve kümes çatılarında büyük hasar oluşturdu. Fırtına nedeniyle uçan çatılar elektrik tellerini koparttı köyde elektrikler gitti. Köyde bulunan halı sahada hasar oluştu.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, MHP İlçe Başkanı Av.Serdar Tekin,Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri ve BELLAS Yetkilileri sel ve hortumdan dolayı zarar gören Çayırlı Mahallesini ziyaret etti.

Sel ve Hortumdan dolayı zarar gören alanları gezen Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, MHP İlçe Teşkilat Başkanı Av.Serdar Tekin ile beraberindekiler vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Başkan Şimşek zarar gören vatandaşlara gerekli yardımı sağlayacaklarını söyledi.

Belediye Başkanı Şimşek, "Çayırlı ve Velihimmetli Mahallerinde yaşanılan afet sonrası durum tespitinde bulunarak vatandaşlarımızın yanında olduk. Söz konusu mağduriyetin giderilmesi için gerekli talimatları verdik. Belediye ekiplerimiz gerekli desteği sağlamaya devam ediyor. Değerli vatandaşlarımıza tekrar geçmiş olsun, Rabbim tekrarını yaşatmasın."dedi

MHP İlçe Başkanı Av.Serdar Tekin ise “Ülkemizi ve insanımızı her türlü afet ve musibetten muhafaza etmesini Rabbimden niyaz ediyorum”

Ankara Çayırlı köyü fırtına Gölbaşı Muhtar Nejdet Ökmen Ramazan Şimşek Serdar Tekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı