Advert

Başkan Şimşek’ten ayın personeline ödül

Başkan Şimşek’ten ayın personeline ödül

Başkan Şimşek’ten ayın personeline ödül
Başkan Şimşek’ten ayın personeline ödül Murat YILDIZ

Belediye Başkan Ramazan Şimşek, ‘ayın personeli’ olarak belirlenen Cevdet Çolak’ı belediye meclis toplantısına davet ederek kendisine çeyrek altın hediye etti.

Personelini daha etkili ve verimli kulanarak hizmet kalitesini artırmak için çeşitli çalışmalar yapan Gölbaşı Belediyesi, sorumluluğunu en iyi biçimde yerine getiren, çalışkanlığıyla mesai arkadaşlarına örnek olan işçilerini ödüllendirme uygulamasını başlattı.

Gölbaşı halkının belediye hizmetlerinden en güzel şekilde yararlanabilmesi için personelin işini severek ve özveriyle yapması gerektiğine dikkat çeken Başkan Şimşek: “İlçemizi hakettiği hizmetlere kavuşturmak için göreve geldiğimiz kısa süre içinde personelimizi etkili ve verimli biçimde kullanabilme amacıyla çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalardan birisi olan ‘ayın personeli’ uygulamasıyla başarılı işçilerimizi ödüllendirerek, onları teşvik etmeyi ve performanslarını artırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuşarak, ayın personeli olarak belirlenen Cevdet Çolak’ı meclis salonunda katılımcılara takdim ederek, kendisini tebrik etti ve başarısını çeyrek altınla ödüllendirdi.

Ankara Gölbaşı Ramazan Şimşek Cevdet Çolak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı