Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 11-06-2019 12:12   Güncelleme : 11-06-2019 12:12

Başkan Şimşek’ten ayın personeline ödül

Başkan Şimşek’ten ayın personeline ödül

Başkan Şimşek’ten ayın personeline ödül

Belediye Başkan Ramazan Şimşek, ‘ayın personeli’ olarak belirlenen Cevdet Çolak’ı belediye meclis toplantısına davet ederek kendisine çeyrek altın hediye etti.

Personelini daha etkili ve verimli kulanarak hizmet kalitesini artırmak için çeşitli çalışmalar yapan Gölbaşı Belediyesi, sorumluluğunu en iyi biçimde yerine getiren, çalışkanlığıyla mesai arkadaşlarına örnek olan işçilerini ödüllendirme uygulamasını başlattı.

Gölbaşı halkının belediye hizmetlerinden en güzel şekilde yararlanabilmesi için personelin işini severek ve özveriyle yapması gerektiğine dikkat çeken Başkan Şimşek: “İlçemizi hakettiği hizmetlere kavuşturmak için göreve geldiğimiz kısa süre içinde personelimizi etkili ve verimli biçimde kullanabilme amacıyla çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalardan birisi olan ‘ayın personeli’ uygulamasıyla başarılı işçilerimizi ödüllendirerek, onları teşvik etmeyi ve performanslarını artırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuşarak, ayın personeli olarak belirlenen Cevdet Çolak’ı meclis salonunda katılımcılara takdim ederek, kendisini tebrik etti ve başarısını çeyrek altınla ödüllendirdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA