Advert
Yenimahalle
Giriş Tarihi : 11-06-2019 12:07   Güncelleme : 11-06-2019 12:07

Fenerbahçeliler bir araya geldi

Fenerbahçeliler bir araya geldi

Fenerbahçeliler bir araya geldi

Ankara Fenerbahçeli İş İnsanları Spor Kulübü Derneği (AFİDER) tarafından Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezinde etkinlik düzenlendi.

Ankara Fenerbahçeli İş İnsanları Spor Kulübü Derneği (AFİDER) Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Fenerbahçe Spor kulübünü ziyaretinin 101. ve kulübün kuruluşunun 112. yılı nedeniyle düzenlenen etkinlikte, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü öğrencileri “Halk Dansları ve Tiyatral” gösterisi sergiledi.

 

 “Fener Ol” kampanyasına destek olmak amacıyla  gerçekleştirilen gösteriye Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Başkan Yardımcısı Erhan Aras , AFİDER Yönetim Kurulu Başkanı Engin Aygüney, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda Fenerbahçeli katıldı.

 

Fenerbahçe’nin Türk futbolunun güzide kulüplerinden biri olduğunun altını çizen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar“ Fenerbahçe kuruluşundan sonra Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilk ziyaret ettiği spor kulübüdür. Bu güne kadar ülkemizi, uluslar arası camiada, bir çok spor dalında, önemli başarılar sergileyerek temsil eden Fenerbahçe Spor Kulübü, son yıllarda sıkıntılı bir dönem içerisindedir. Ama biliyoruz ki Fenerbahçe yine Fenerbahçe’dir, ülkemiz için büyük bir değerdir. Fenerbahçe’ye destek olmak için hazırlanan böylesine anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan onur duyuyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerini yaşatan ve sıkı sıkıya bağlı olan taraftar kitlesine sahip Fenerbahçe Spor Kulübüne başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Düzenlenen etkinliğe ev sahipliği yaptığından dolayı Başkan Yaşar’a teşekkür plaketi takdim eden AFİDER Başkanı Engin Aygüney“2010 tarihinden bu yana faaliyetlerini sürdüren derneğimizin ilk hedefi Fenerbahçe Spor Kulübünü Ankara’da en iyi şekilde temsil etmektir. Bu güne kadar özellikle çocuklar için onlarca sosyal sorumluluk projesine imza atmış olan AFİDER, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizgisinden yürüyen ve ilkelerine bağlı olan bir neslin yetişmesi için var gücüyle çalışmaktadır. Düzenlemiş olduğumuz bu anlamlı etkinliğe ev sahipliği yapan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA