Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 31-05-2019 17:10   Güncelleme : 31-05-2019 17:10

SÖZ VERDİĞİ GİBİ

SÖZ VERDİĞİ GİBİ

SÖZ VERDİĞİ GİBİ

Gölbaşı Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlar için Hilal Kart ve Sosyal Market” uygulaması başlatıldı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in seçim vaatleri arasında yer alan  “Hilal Kart ve Sosyal Market” projeleri başlatıldı.

Tanıtıma Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve Eşi Yeşim Şimşek, Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ilıkan,MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin, MHP Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Nevzat Dulkadır ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi ve mazlumun her zaman yanında yer alacaklarını söyledi.

İhtiyaç sahiplerine gıda kolisi yerine daha geniş alanda kullanılabilecek "Hilal Kart" kampanyası başlattıklarını belirten Şimşek, şöyle konuştu:

“ Seçim kampanyasında vaatlerimiz arasında yer alan Hilal Kart ve Sosyal Market uygulamasını açtığımız için çok mutluyum. Hilal kartımızı ilerleyen zamanda geliştirmeyi planlıyoruz. Kartımızı alan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız sadece bizim açtığımız sosyal markette değil Gölbaşı ve Ankara da ki marketlerden alışveriş yapabilecekler. Hilal kartı her alanda kullanabilecekler. Örnek olarak eczanede, ayakkabıcıda kısaca her alanda ihtiyacını karşılamada kullanabilecek” dedi.

Gölbaşı Belediyesi Birimleri ve Gölbaşı Kaymakamlığının ortaklaşa çalışma ile belirledikleri gerçek ihtiyaç sahiplerine Hilal Kartın verildiğini belirten Başkan Şimşek, “ Gölbaşı’nda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız 493 kişi civarında biz burada eş, ahbap, dost ilişkisinden ziyade gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşlara verildi. Ayrıca GBT araştırması yaptırıyoruz. Allah hayırlı uğurlu etsin” ifadelerini kullandı.

İhtiyaç sahibi vatandaşlarda Hilal Kart ve Sosyal Market” uygulamasını başlatan gölbaşı belediye başkanı ramazan şimşek’e teşekkür ettiler.

Konuşmanın ardından Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve Eşi Yeşim Şimşek hilal kart alan bir ihtiyaç sahibi ile birlikte sosyal markette alış veriş yaptılar.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA