Advert

MHP Kadın Kolları iftar programında buluştu

MHP Kadın Kolları iftar programında buluştu

MHP Kadın Kolları iftar programında buluştu
MHP Kadın Kolları iftar programında buluştu Murat YILDIZ

MHP Gölbaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Özçelik tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Kadın Kolları Başkanı Özçelik’in TEAŞ Lokalinde verdiği iftar yemeğine yönetiminin yanı sıra Keçiören İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazlı Atılgan, Pursaklar İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazlı Gamze Bostanoğlu ve teşkilat yönetimleri katıldı.

Teşkilat kavramı ile aile kavramının bir olduğunu dile getiren Başkan Özçelik iftar programında yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

Başkan Özçelik “BEN DEĞİL BİZ”

Birbirimize olan inancımız ve muhabbetimizle çok güzel bir dönemi geride bırakmak olmanın haklı gururunu yaşmaktayız. Göreve geldiğim günden bugüne şiar edindiğim ben değil biz düsturu ile vermiş olduğumuz iftar davetimize icabet eden Nazlı ve Gamze Başkanım başta olmak üzere tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum.

11 Ayın sultanı Mübarek Ramazan ayında Allah'ın bizlere bahşettiği güzelliklerden biride iftar yemekleridir. Bizleri bir araya getirip bağlarımızı güçlendirmemize vesile olan bu iftar, birliğimizin daim olacağına olan inancımızın göstergesidir. Kadınlar olarak böyle organizasyonların sayılarını artırmak istiyoruz. Bizleri bu konularda verdiği destekler ile cesaretlendiren Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Her daim desteğini esirgemeyen mensubu olduğumuz teşkilatımızın da desteği ile inşallah bu iftar programlarını geleneksel hale getirmek istiyoruz.

Sonlarına doğru geldiğimiz mübarek Ramazan ayının tekrarının nasip olması duasındayız.

Bu güzel iftar buluşmasının vesilesi ile tüm halkımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerim ile kutluyor hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” Dedi.

MHP Gölbaşı İlçe Kadın Kolları Gülsüm Özçelik TEAŞ Lokali Nazlı Atılgan Nazlı Gamze Bostanoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı