Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 08-05-2019 16:42   Güncelleme : 08-05-2019 17:20

Selim Akceylan: "Adalet Yerini Buldu"

Selim Akceylan: "Adalet Yerini Buldu"

Selim Akceylan:

Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, İstanbul'daki 31 Mart yerel seçimlerinin iptali ve büyükşehir belediye başkanlığı seçiminin yenilenmesi konusunda sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Akceylan'ın açıklaması şu şekilde: 15 Temmuz darbe girişimi yaşanır, Avrupası, Amerikası sesini çıkarmaz, sinsice izler, darbenin başarılı olmasını bekler. Suriyede, Irakta, Filistinde, Myanmarda, Doğu Türkistanda, Somalide daha birçok yerde  insanlar zulüm görür, katledilir, insanlık ölür ama onlar sessizce izlerler.

Mısırda darbe olur, seçimle yönetime gelen Mursiyi istemez, darbeyi ve darbeci Sisiyi severler, desteklerler. Venezuellada seçimle gelen, halkının desteği ile seçmenlerin oyları ile başkan olan Maduroyu değil, kendi kafalarına gore Guaidoyu başkan ilan ederler. Tabi birde darbe girişimini destekler,  sonuca gitmek için herşeyi yaparlar.

ABD ve AVRUPANIN geçmişi sömürü ve katliamlar ile doludur ama küstah bir tavırla sözde ermeni soykırımı der, ülkemize baskı yapmaya kalkarlar. Yıllardır teröristler tarafından yapılan haince, kahpece saldırılar ile  binlerce masum insanımızı, askerimizi şehit veririz ama onlar yine susarlar, hep yaptıkları gibi teröre ve teröriste kucak açarlar.

Tabi şunları da unutmamak lazım, şiir okuyan belediye başkanları hapislere girerken de susarlar, başörtülü öğrenciler üniversite kapılarında yerlerde sürüklenirkende, inancından dolayı insanlar ötekileştirilirkende susarlar.

Yani işine gelmeyen her türlü haksızlık, adeletsizlik karşında susarlar, üç maymunu oynarlar. Hatta birçoğunun plan yapıcısı,  arka planda destekçisi onlardır.

Hep susmaz bunlar tabi, 15 Temmuz darbe girişimine bulaşanları yargılarsın demokrasi bekçisi kesilirler, teröristlere operasyon yaparsın mırıldanırlar, sınırdışı harekat yaparsın hemen karşına dikilirler, savunmanı güçlendirmek için s400 alacağım dersin tehditler savururlar, akdenizde gaz arama çalışmaları yaparsın engellemeye kalkarlar.

 

En son geldiğimiz noktada, YSK karar aldı ve İSTANBUL seçimleri yenilenecek. Nedeni ise ciddi usulsüzlükler ve uygun olmayan sandık başkanlarının ilçe seçim kurulları tarafından atanması. Hal böyle iken, bağımsız bir yargı makamı tarafından verilen karar ile bu kararı doğuran birçok şaibeli ve usulsüz uygulama ortada iken yine aynı ABD ve AVRUPADAN küstah açıklamalar gelmeye başladı.

 

Şaşırdık mı? Şaşırmadık!!

Yine kendilerinden beklenen tavrı ortaya koydular. 1 Nisanda adaylar arasında 27 bin olan fark sadece 2 ilçede tüm oyların ve birçok ilçede gecersiz oyların sayılmasıyla 13 binlere düştü. Yani birde tüm İstanbul oylarının sayıldığını düşünün. Hırsızlık ve bu hırsızlıķ için yapılan usulsüz ve şaibeli işlemler apaçık ortada. Aslında bugünleri gördüğümüzde, Ekremin bu mazbata aşkınıda, kendini başkan ilan etmelerinide, yangından mal kaçırırcasına yaptığı hareketleride anlamak ve anlamlandırmak daha kolay oldu. Çünkü gerçekten kaçırmışlar...

 

Velhasılı kelam 23 Haziran tarihinde İstanbullular bir kez daha sandık başına gidecekler, oyların çalınmadığı, usulsüz uygulama ve atamaların yapılmadığı bir seçim olacak inşallah. Milletimiz ne karar verirse, o karar bizim baş tacımızdır. İstanbul 23 Haziran seçimleri hayırlı olsun.

 

Bu karar ile birlikte #ADALETYERİNİBULDU

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA