Advert
Bölgesel
Giriş Tarihi : 26-04-2019 00:59   Güncelleme : 26-04-2019 00:59

Yaşlılara huzurevinde kuaför hizmeti

Gölbaşı Mesleki Eğitim Merkezi öncülüğünde Gölbaşı'ndaki kuaför ve öğrenciler tarafından Çankaya'da huzurevinde yaşlılara kuaför hizmeti sunuldu.

Yaşlılara huzurevinde kuaför hizmeti

Gölbaşı Mesleki Eğitim Merkezi koordinatörlüğünde, Gölbaşı'nda faaliyet gösteren Alis Kuaför ve Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri bölüm öğrencileri Çankaya'da Özel Melahat Demirbaş Huzurevi'ne ziyarete giderek yaşlılara kuaför hizmetleri sundu.

Gölbaşında 18 gönüllü öğrenci ve gönüllü iş yeri Alis Kuaför'ün katkılarıyla huzurevinde bulunan 40 yaşlıya saç kesimi, sakal tıraşı, yüz ve kişisel bakım hizmetleri verildi. Bu bakımların yanı sıra huzurevi sakinleri ile sohbetler yapılıp, öğrencilerin yaşlılardan nasihatler alması sağlandı.

Aralarında doktor, yazar, eğitimci, ressam gibi birçok meslek gurubundan topluma sosyal alanlarda yansımış yaşlıların da olduğu huzurevi sakinleri projeyi gerçekleştiren öğrenci, öğretmen ve idarecilere teşekkür etti.

Öğrencilerin ve Alis Kuaför'ün farklı bir etkinliğe imza atarak huzurevindeki yaşlı vatandaşlara yaptıkları bu hizmet takdir topladı. Gölbaşı Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerinin de proje kapsamında ailelerle buluşmaya devam edeceği öğrenildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA