Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 17-04-2019 19:46   Güncelleme : 17-04-2019 19:46

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin oldu

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin oldu

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Av. Serdar Tekin oldu.

MHP Genel Merkezi tarafından görevden alınan Ersin Pehlivan'ın yerine Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığına Serdar Tekin getirildi.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığına atanan Serdar Tekin ilçe başkanlığında bir basın açıklaması yaptı.

Basın açıklamasına Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek de katıldı.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığına atanan Serdar Tekin yaptığı açıklamada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ve MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ'un takdirleri neticesinde Gölbaşı İlçe Başkanlığı görevine getirildiğini ifade ederek, amaçlarının MHP ve Gölbaşı için var güçleri ile çalışmak olduğunu belirtti.

Tekin “Ülkücü Milliyetçi Hareketi Gölbaşı’nda daha güzel yerlere getirmek için var gücümle çalışacağıma buradan size söz veriyorum. MHP geçmişi köklü, mazisi derin bir davadır. 5 bin şehidin kanları üzerine kurulmuş bir dava, hep birlikte bu davayı olması gereken yere taşıyacağız. İlçe teşkilatı olarak belediyeyi kazanmanın verdiği gurur ve heyecanla daha güçlü bir şekilde çalışacağız. Geçmişte görev yapmış tüm ilçe başkanları ve teşkilat üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Tekin son olarak “Cennet mekan Başbuğumuzun izinden ve bilge lider Devlet Bahçeli’nin emrinden asla çıkmayacağız” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ise MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığına atanan Serdar Tekin’i tebrik etti.

Şimşek “Elbirliği ile omuz omuza hem partimizi hem de Gölbaşı’nı hak ettiği yere getirmemiz gerekiyor. Bunun için var gücümüzle çalışacağız. Küsmek darılmak yok. Her şey Allah'tan gelir biz de bu bilinçle hareket edeceğiz. Koltuklar geçicidir. Bu bilinç ile Gölbaşımızı hak ettiği noktaya bütün bir Gölbaşı olarak çalışarak getireceğiz. Önemli olan birliğimiz ve beraberliğimizdir” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM LİSTESİ

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA