Advert

Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Selçuk Dağdelener

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısı Gölbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Ramazan Şimşek başkanlığında Gölbaşı Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi.

Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Selçuk Dağdelener
Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Selçuk Dağdelener Murat YILDIZ

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısı Gölbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Ramazan Şimşek başkanlığında Gölbaşı Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi. İlk meclis toplantısında İyi Parti Grubu adına söz alan İyi Parti Grup Başkanvekili Selçuk Dağdelener bir konuşma gerçekleştirdi. 


Seçimlerin hayırlara vesile olmasını dileyen İyi Parti Grup Başkanvekili Selçuk Dağdelener “Bizler İyi Parti Grubu olarak hayırlı ve şeffaf işlerde başkanımızın arkasında olacağız. Cenabı Allah inşallah hayırlı işlerde imzamız olmasını nasip eder bizlere. Hepimiz Gölbaşı’nın temsilcileriyiz. 5 yıllık süreyi inşallah saygı sevgi ve nezaket içerisinde geçiririz. Büyükşehirde yaşanan olaylar bizi üzmüştür ve Gölbaşı’nda bu olayların yaşanmaması için elimizden geleni yapacağız. Dilimiz, dinimiz ve yaşam alanımız birdir. Bizler seçilmişler olarak örnek olmak zorundayız” dedi.

Selçuk Dağdelener
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı