Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 15-04-2019 17:19   Güncelleme : 15-04-2019 17:21

Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Selçuk Dağdelener

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısı Gölbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Ramazan Şimşek başkanlığında Gölbaşı Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi.

Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Selçuk Dağdelener

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısı Gölbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Ramazan Şimşek başkanlığında Gölbaşı Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi. İlk meclis toplantısında İyi Parti Grubu adına söz alan İyi Parti Grup Başkanvekili Selçuk Dağdelener bir konuşma gerçekleştirdi. 


Seçimlerin hayırlara vesile olmasını dileyen İyi Parti Grup Başkanvekili Selçuk Dağdelener “Bizler İyi Parti Grubu olarak hayırlı ve şeffaf işlerde başkanımızın arkasında olacağız. Cenabı Allah inşallah hayırlı işlerde imzamız olmasını nasip eder bizlere. Hepimiz Gölbaşı’nın temsilcileriyiz. 5 yıllık süreyi inşallah saygı sevgi ve nezaket içerisinde geçiririz. Büyükşehirde yaşanan olaylar bizi üzmüştür ve Gölbaşı’nda bu olayların yaşanmaması için elimizden geleni yapacağız. Dilimiz, dinimiz ve yaşam alanımız birdir. Bizler seçilmişler olarak örnek olmak zorundayız” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA