Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 15-04-2019 17:12   Güncelleme : 15-04-2019 17:12

Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Özgür Ökmen

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısı Gölbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Ramazan Şimşek başkanlığında Gölbaşı Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi.

Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Özgür Ökmen

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısı Gölbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Ramazan Şimşek başkanlığında Gölbaşı Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi. İlk meclis toplantısında CHP Grubu adına söz alan CHP Grup Başkanvekili Özgür Ökmen bir konuşma gerçekleştirdi. 


Seçimlerin hayırlara vesile olmasını dileyen CHP Grup Başkanvekili Özgür Ökmen “Ankara’mızın en güzide ilçesi olan Gölbaşı’nda bir takım olarak yola çıktık. Seçilen bütün meclis üyelerimizin hepsi Gölbaşı’na hizmet için buradadır. Biz de CHP grubu olarak kanunlara, anayasaya ve hukuka uyarak ve Gölbaşı halkına en iyi şekilde hizmet etmek için önergelerimizi vereceğiz. Başkanımızın doğru yaptığı her şeye destek olacağımıza ve hassasiyet gerektiren her konuda düşüncelerimizi söylemekten çekinmeyeceğimize, halkımızın yanında olacağımıza söz veriyoruz. Temel prensibimiz halkımıza hizmettir” dedi. Parti rozetlerini bir tarafa bırakarak hareket edeceklerini vurgulayan Ökmen “Bütün seçilmişler rozetini çıkarmak zorundadır. Herkes anayasal teminat altındadır. Bizler de komisyonlarda görev yaparken siyasi partileri ön plana çıkarmadan Gölbaşı halkının değer yargılarını koruyarak halkın menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA