Advert

Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Özgür Ökmen

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısı Gölbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Ramazan Şimşek başkanlığında Gölbaşı Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi.

Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Özgür Ökmen
Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Özgür Ökmen Murat YILDIZ

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısı Gölbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Ramazan Şimşek başkanlığında Gölbaşı Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi. İlk meclis toplantısında CHP Grubu adına söz alan CHP Grup Başkanvekili Özgür Ökmen bir konuşma gerçekleştirdi. 


Seçimlerin hayırlara vesile olmasını dileyen CHP Grup Başkanvekili Özgür Ökmen “Ankara’mızın en güzide ilçesi olan Gölbaşı’nda bir takım olarak yola çıktık. Seçilen bütün meclis üyelerimizin hepsi Gölbaşı’na hizmet için buradadır. Biz de CHP grubu olarak kanunlara, anayasaya ve hukuka uyarak ve Gölbaşı halkına en iyi şekilde hizmet etmek için önergelerimizi vereceğiz. Başkanımızın doğru yaptığı her şeye destek olacağımıza ve hassasiyet gerektiren her konuda düşüncelerimizi söylemekten çekinmeyeceğimize, halkımızın yanında olacağımıza söz veriyoruz. Temel prensibimiz halkımıza hizmettir” dedi. Parti rozetlerini bir tarafa bırakarak hareket edeceklerini vurgulayan Ökmen “Bütün seçilmişler rozetini çıkarmak zorundadır. Herkes anayasal teminat altındadır. Bizler de komisyonlarda görev yaparken siyasi partileri ön plana çıkarmadan Gölbaşı halkının değer yargılarını koruyarak halkın menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Özgür Ökmen
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı