Advert

Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Nevzat Dulkadir

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısını Gölbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Ramazan Şimşek Başkanlığında Gölbaşı Belediye meclis salonunda gerçekleştirdi. İlk meclis toplantısında MHP Grubu adına söz alan MHP Grup Başkanvekili Nevzat

Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Nevzat Dulkadir
Grup Başkan Vekilleri Konuştu - Nevzat Dulkadir Murat YILDIZ

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısını Gölbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Ramazan Şimşek Başkanlığında Gölbaşı Belediye meclis salonunda gerçekleştirdi. İlk meclis toplantısında MHP Grubu adına söz alan MHP Grup Başkanvekili Nevzat Dulkadir bir konuşma gerçekleştirdi. 


Nevzat Dulkadir “Yoğun bir yerel seçim atmosferini geride bıraktık. Hepimizde bu süreçte siyasi etik çerçevesinde mücadele vererek Gölbaşı Belediye meclisini oluşturduk. Halkımız hür ve özgür iradesini sandığa yansıtarak seçimini yaptı ve Sayın Ramazan Şimşek Başkanımızı Belediye Başkanı olarak seçti. Bizlere de meclis üyesi olarak görev verdi. Bir önceki dönem görev yapan bir arkadaşınız olarak Gölbaşı’nın menfaatlerini, en iyi gayret gösterdik, sayın başkan değerli meclis üyeleri hepimiz Gölbaşı’nda yaşayan bireyler olarak Gölbaşı’mızın daha yaşanılabilir bir yer olması için mücadele etmeye devam edeceğiz ve bunu da bu meclisin yapacağına bütün kalbi duygularımla ümit ediyorum ortak noktası Gölbaşı geçen dönem Gölbaşı’nın yararına olacağına inandığımız her yatırım programında birlikte hareket ederek bir uyum içerisinde çalıştık her konuda da görüşlerimizi açıkça beyan ederek Gölbaşı’nın erini korumaya çalıştık bu dönemde cenabı Allah hepimize Gölbaşı’nın menfaatlerini korumayı ve buraya güzel hizmetler etmeyi nasip etsin 2019 yerel seçimlerinin ülkemize Ankara’mıza, Gölbaşı’mıza, hayırlar getirmesini diyorum” dedi.

Nevzat Dulkadir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı