Advert

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gölbaşı’nda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gölbaşı’nda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gölbaşı’nda
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gölbaşı’nda Murat YILDIZ

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emniyet Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü programında Gölbaşı Özel Hareket Daire Başkanlığında bir konuşma yaptı.

15 Temmuz hain darbe girişiminde hasar gören Özel Hareket Daire Başkanlığının yenilenen binasının açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada önemli mesajlar verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasında 15 Temmuz hain darbe girişiminde kahramanlık gösteren millete ve emniyete güçlerine teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Darbe girişiminin yaşandığı her yerde farklı kahramanların olduğunu biliyoruz. Ankara Emniyet Müdürlüğü binasında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde milletimizle birlikte destan yazan polislerimize şahsım ve milletim adına şükranlarımı sunuyorum. Yine İstanbul'da ve memleketin dört bir yanında darbecilere direnen milletimize teşekkür ediyorum. Şehitlerimize bir kez daha rabbimden rahmet diliyorum” dedi.

FETÖ terör örgütüne yönelik operasyonlara değinen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “ Cezaevlerinde 30 bin 559 FETÖ'cü bulunuyor. Tutuklu ve hükümlülerden 4 bin 446'sı da maalesef emniyet teşkilatımızın içinden çıkan hainlerdir. FETÖ'nün en başından beri en çok önem verdiği yerlerin emniyet, yargı ve milli eğitim olduğunu görüyoruz. Bugüne kadar emniyetten ihraç edilenlerin sayısı 31 bini aşmıştır. Diğer yerlerde de benzer temizlikler yapıldı, yapılıyor. FETÖ ihanet şebekesini kurumlarımızdan hala temizleyemediğimizi düşünüyorum. Bazıları gelip ağlıyorlar. Kusura bakmayın hukuk gereğini yapıyor. Acırsak, acınacak haline geliriz” ifadelerini kullandı.  

Ankara Gölbaşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı