Advert

Akceylan “Hizmet Bayrağı Değişimini Gerçekleştirdik”

Akceylan “Hizmet Bayrağı Değişimini Gerçekleştirdik”

Akceylan “Hizmet Bayrağı Değişimini Gerçekleştirdik”
Akceylan “Hizmet Bayrağı Değişimini Gerçekleştirdik” Murat YILDIZ

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan dün gerçekleşen Gölbaşı Belediyesi devir teslim törenine ilişkin bir basın açıklaması yaptı.

Yeni Başkan Şimşek’e hayırlı olması temennisinde bulunan Akceylan,

“Bugün Gölbaşı Belediye Başkanlığında hizmet bayrağı değişimini gerçekleştirdik.Öncelikle 5 yıl boyunca Belediye Başkanlığı görevini yürüten Sn. Fatih Duruay'a şahsım, partim ve teşkilatım adına teşekkürlerimi sunar, bundan sonraki hayatında başarılarının devamını dilerim.Hizmet bayrağını devralan Sn. Ramazan Şimşek'e yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ederek, Mevlâm' dan muvaffakiyetler dilerim” dedi.

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan açıklamalarını şöyle sürdürdü;

“Özellikle 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren cansiperane bir çalışma ortaya koyan AK Parti ve MHP teşkilatlarımıza, SKM ve SİM başkanlarımıza ve yönetimlerine, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan, gecesini gündüzüne katan, samimi ve gayretli bir şekilde davasından yana tavır koyan meclis üyelerimize, meclis üyesi adaylarımıza, kadın ve gençlik kolları başkanlarımız ve ekiplerine, Ülkü Ocakları Başkanı ve ekibine, Cumhur İttifakına gönül vermiş tüm gönüldaşlarımıza  en kalbî duygularla teşekkür ederim.

Ayrıca iradesini Cumhur İttıfakı'mızdan yana koyan, İlçe Belediye Başkanlığı, İlçe Belediye Meclis Üyeliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı tercihlerini ittifakımızdan yana yaparak her seçim türünde bizleri birinci olarak sandıktan çıkaran tüm Gölbaşılı hemşehrilerimize yürekten teşekkür eder, 31 Mart Seçimlerinin hayırlara vesile olmasını dilerim”

Ankara Gölbaşı Ramazan Şimşek Mevlüt Karaya Fatih Duruay AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı