Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 04-04-2019 11:43   Güncelleme : 04-04-2019 11:52

Akceylan “Hizmet Bayrağı Değişimini Gerçekleştirdik”

Akceylan “Hizmet Bayrağı Değişimini Gerçekleştirdik”

Akceylan “Hizmet Bayrağı Değişimini Gerçekleştirdik”

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan dün gerçekleşen Gölbaşı Belediyesi devir teslim törenine ilişkin bir basın açıklaması yaptı.

Yeni Başkan Şimşek’e hayırlı olması temennisinde bulunan Akceylan,

“Bugün Gölbaşı Belediye Başkanlığında hizmet bayrağı değişimini gerçekleştirdik.Öncelikle 5 yıl boyunca Belediye Başkanlığı görevini yürüten Sn. Fatih Duruay'a şahsım, partim ve teşkilatım adına teşekkürlerimi sunar, bundan sonraki hayatında başarılarının devamını dilerim.Hizmet bayrağını devralan Sn. Ramazan Şimşek'e yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ederek, Mevlâm' dan muvaffakiyetler dilerim” dedi.

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan açıklamalarını şöyle sürdürdü;

“Özellikle 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren cansiperane bir çalışma ortaya koyan AK Parti ve MHP teşkilatlarımıza, SKM ve SİM başkanlarımıza ve yönetimlerine, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan, gecesini gündüzüne katan, samimi ve gayretli bir şekilde davasından yana tavır koyan meclis üyelerimize, meclis üyesi adaylarımıza, kadın ve gençlik kolları başkanlarımız ve ekiplerine, Ülkü Ocakları Başkanı ve ekibine, Cumhur İttifakına gönül vermiş tüm gönüldaşlarımıza  en kalbî duygularla teşekkür ederim.

Ayrıca iradesini Cumhur İttıfakı'mızdan yana koyan, İlçe Belediye Başkanlığı, İlçe Belediye Meclis Üyeliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı tercihlerini ittifakımızdan yana yaparak her seçim türünde bizleri birinci olarak sandıktan çıkaran tüm Gölbaşılı hemşehrilerimize yürekten teşekkür eder, 31 Mart Seçimlerinin hayırlara vesile olmasını dilerim”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA