Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 03-04-2019 13:07   Güncelleme : 03-04-2019 13:07

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan

31 Mart yerel Seçimlerine ilişkin bir açıklama yapan AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan,

“Milletimiz bir kez daha tercihini, desteğini ülkemiz geneli %52 oranında bir oyla CUMHUR İttıfakı'mızdan yana yapmıştır” dedi.

31 Mart Yerel Seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Selim Akceylan, açıklamalarını şöyle sürdürdü;

Milletimiz bir kez daha tercihini, desteğini ülkemiz geneli %52 oranında bir oyla CUMHUR İttıfakı'mızdan yana yapmıştır. Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ve Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Sn. Devlet BAHÇELİ öncülüğündeki AK Partimiz ve Milliyetçi Hareket Partisinin birlikteliği daha da güçlenerek devam edecektir.

Ankara seçimleri sonucunda oluşan tabloda 22 ilçede Cumhur İttifakı adaylarımız ilçe belediye başkanlığı seçimlerinde başarıya ulaşmıştır. Aynı şekilde İlçemiz, gözbebeğimiz, sevdamız Gölbaşı'mızda Gölbaşılı hemşehrilerimizin destek ve teveccühü ile Cumhur İttifakı adayımız Sn. Ramazan Şimşek yeni dönemin belediye başkanı olmuştur.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde henüz netlik kazanmasa da oluşan tablo bizi üzmüştür. Ankara genelinde sandıklardan ulaşan ıslak imzalı tutanaklar ve raporlar üzerinde ayrıntılı bir çalışma yürütülmekte olup, ilk tespitlerimiz seçim sonuçlarını etkileyecek şekilde bir çok usulsüzlüklerin ve yüksek oranda geçersiz sayılan oyların olduğu yönündedir. İtirazlarımız sonrasında gerekli incelemeler ve sayımlar ilgili kurumlar tarafından yapılacak ve sonuçlar netlik kazanacaktır. Sonuçlar hangi yönde olursa olsun Milletimizin ortaya koyduğu iradeye saygımız sonsuzdur ve başımızın tacıdır.

Ayrıca 54 mahallemizde muhtarlık seçimlerinde hizmet bayrağını göğüsleyen her bir muhtarımızı tebrik eder, bayrağı devreden muhtarlarımıza bugüne kadar ortaya koydukları hizmetler için teşekkürlerimi sunarım.

 

Bu duygu ve düşüncelerle 31 Mart Yerel Seçimlerinin ilçemize, ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA