Advert
Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 30-03-2019 17:44   Güncelleme : 30-03-2019 17:52

Bakan Selçuk Gölbaşı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Bakan Selçuk Gölbaşı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Bakan Selçuk Gölbaşı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Gölbaşı’nda Karanfil ve Cemal Gürsel Caddesi üzerinde bulunan esnafı gezdi. Vatandaşlarla sohbet etti.

Beraberindeki heyetle birlikte Gölbaşı’nda esnafları ziyaret eden Bakan Selçuk, vatandaşlarla sohbet ederek çay içti.

Esnaf gezisi sırasında açıklamada bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk “Yarın ülkemizde mahalli ve yerel seçimler var. Yarın herkesi, tüm vatandaşlarımızı sandıkta milli iradeye sahip çıkmaya, vatandaşlık ve demokrasi görevlerini yapmaya çağırıyorum. Başta güzel Ankaramız olmak üzere, Cumhur İttifakı adaylarımızı tercih, Türkiye'de istikrar, hizmet, yatırım, eğitimde başladığımız ve meyvelerini yakın zamanda almaya başlayacağımız değişim ve dönüşümün hız kesmeden devamı için gereklidir. Millete hizmet gönül işidir. Gönülden hizmetlere gönülden destek vermek, istikrar ve yatırımların önünü kesmek isteyenlere fırsat vermemek için bu gereklidir. Yarınki seçimlerin ülkemiz için esenliğe vesile olmasını diliyorum” dedi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Bakan Selçuk, esnaf ve vatandaşlara karanfil ve gül dağıttı.

Esnaf gezisinde, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
163. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA