Advert

AK Parti İlçe Başkanı Akceylan “Mehmet Özhaseki rekor bir oyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olacak”

AK Parti İlçe Başkanı Akceylan “Mehmet Özhaseki rekor bir oyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olacak”

AK Parti İlçe Başkanı Akceylan “Mehmet Özhaseki rekor bir oyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olacak”
AK Parti İlçe Başkanı Akceylan “Mehmet Özhaseki rekor bir oyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olacak” Murat YILDIZ

Video Yükleniyor...

Gölbaşı'nda AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan 31 Mart yerel seçim çalışmalarına ilişkin basın açıklaması yaptı.

Yaptıkları çalışmalar ile 31 Mart seçiminde hem Gölbaşı hem de Ankara’dan zaferle çıkacaklarına inandıklarını belirten Akceylan “Allahın izni ile yaptığımız çalışmaların neticesini milletimizin destek ve duaları ile 31 Mart akşamı Gölbaşımızın yeni belediye başkanı Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek olacak ve birlikte çalışarak büyükşehir belediyenin ve hükümetimizin tüm imkanlarını Gölbaşımız için seferber ederek hep birlikte hizmet bayrağını çok daha ileriye götüreceğiz. Türkiyemizin başkentini emin olduğumuz, güvenilir, tecrübeli, bilgi ve birikimi yüksek hizmet ve proje adamı, gönül insanı Mehmet Özhaseki’ye teslim edeceğiz. İnşallah Mehmet Özhaseki 1 Nisan'da Ankaramızın Haseki başkanı olarak göreve başlayacaktır. Bilgi ve tecrübelerini Ankaramızda çok daha güzel projelere imza atarak Ankaramızın geleceğine yön vererek, hizmetlerini sürdürecektir. İnanıyoruz ki Mehmet Özhaseki rekor bir oyla Ankara büyükşehir belediye başkanı olacak, Gölbaşı’nda ise Türkiye genelinde en yüksek oyu alacaktır. Bu noktada Gölbaşımıza Ankaramıza güveniyorum” dedi.

 

Gölbaşı’nda Cumhur İttifakı olarak MHP ile koordineli ve uyumlu bir şekilde çalışmalarını yürüttüklerini vurgulayan AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan “Gölbaşı’nda Cumhur İttifakı olarak MHP ile koordineli ve uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı yürüttük. Bu seçim çalışmalarını anlamlı kılan nokta ise sahada, köylerimizde, mahallelerimizde, beldelerimizde milletvekillerimiz, bakanlarımız ve genel başkan yardımcılarımızla birlikte çalışmamız oldu. Gölbaşı ve Gölbaşılılara verilen önemi seçim çalışmalarımızda görmüş olduk. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli ve genel başkan yardımcılarımızla Gölbaşımızı karış karış gezdik. Çalışmalarımız 1 Nisan'dan itibaren artarak devam edecek bundan kimsenin şüphesi olmasın. Gölbaşı ve Ankaramızın geleceği büyük projelerin yapılacağı ve toplumun her kesiminin kucaklanacağı ve kimsenin ötekileştirilmeyeceği bir döneme 1 Nisan tarihi ile gireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan Gölbaşı’nı ziyaret ettiğinde rekor bir katılım yapıldığını ve Gölbaşı halkının o gün kararını verdiğini vurgulayan Akceylan “AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan Gölbaşımızı ziyaret etti. Açılış vesilesi ile Gölbaşılılarla buluştu. 20 binin üzerinde Gölbaşılı o gün kararını net bir şekilde ortaya koydu. Bu vesile ile halkımızın cumhurbaşkanımıza gösterdiği teveccühe teşekkür ederim. Aynı şekilde MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli de Gölbaşımıza bir ziyaret gerçekleştirecekler. İnşallah yarın kendilerini ağırlayacağız” şeklinde konuştu.

Akceylan son olarak şunları söyledi:

“Gölbaşılı hemşerimizden varsa farklı bir noktada oy kullanmak isteyen, irade ortaya koymak isteyen bir kez daha düşünmelerini rica ediyorum. İlçemizi ve Ankaramızı emin ellere hizmet edecek kişilere teslim etmelerini bu yönde irade ortaya koymalarını önemle rica ediyorum.”

Ankara Gölbaşı Yerel Seçim Selim Akceylan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Haluk     2019-04-06 Ankaralı Bir adaya sahip çıkmadan yaban bir adaya sahip çıkmak ne kadar acı Kazanamayacağı çok açık Mansur Yavaş çok farkla kazanacak herkese ibret olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı