Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 29-03-2019 16:00   Güncelleme : 29-03-2019 16:12

Ökmen ve Karaca Bürokratlarla bir araya geldi.

CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayı Özgür Ökmen, şahsında İlçe örgütü ve tüm meclis üyesi adaylarını cayyolundan gelen bürokratlar ziyaret etti.

Ökmen ve Karaca Bürokratlarla bir araya geldi.

CHP’li Ökmen ve Karaca bürokratlarla bir araya geldi


CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayı Özgür Ökmen, şahsında İlçe örgütü ve tüm meclis üyesi adaylarını cayyolundan gelen bürokratlar ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Avukat İbrahim Karaca’nın da katıldığı ziyarette Emekli Yargıç İş Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kıcalıoğlu,Merkez Bankası Eski Banknot Matbaası Genel Müdürü Gündoğan, Emekli Bürokrat Erol Güreş, Emekli Eğitimci Yüksel Güntürkün, Ziraat Bankası Şube Müdürü Metin Aslanoğlu, Emekli Bürokrat Gazeteci Tuncer Kırhan, Kültür Bakanlığından Emekli Şube Müdürü Hüseyin Güneş, Gümrük Ve Tekel Bakanlığından Turgut  Bingöl, Ziraat Bankası Teftiş Kurulundan Ertuğrul Gülen,  Profesör Doktor Naki Selman Pakoğlu ve  CHP Kadın Kollarından Meliha Selmanpakoğlu, E. Albay Şakir Sağlık, TRT E. Şube Müdürü Korkmaz Göçmen ve Özgün Ökmen katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Avukat İbrahim Karaca ve CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayı Özgür Ökmen toplantıya katılanlara Gölbaşı ile ilgili projelerini anlattılar. Tek amaçlarının Gölbaşı’nın gelişmesi olduğunu ifade eden Ökmen ve Karaca, 31 Mart yerel seçimlere ilişkin çalışmalarını ve projelerini anlatarak CHP meclis listesi, Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Millet İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy için destek istediler. Samimi bir ortamda gelişen toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
Korkmaz GÖÇMEN (Gazeteci/Yazar) 1 yıl önce
Bugün Ankara'mızın nadide ilçelerinden Gölbaşı'nda idik. Genç, dinamik iki CHP'li arkadaşımızın sohbet toplantısına katıldık. CHP İlçe Başkanı Avukat İbrahim Karaca ve CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayı Özgür Ökmen Gölbaşı için umutlarını, düşüncelerini, yapmak istediklerini dile getirdiler. Onları dinledikçe göğsümüz kabardı. Gördüm ki, aldıkları eğitim ve CHP öğretisi boşa değilmiş. ATA'mızın partisinde attıkları her adım başarıyı hedefliyor. Kutluyorum, candan başarılar diliyorum.
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA