Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 28-03-2019 11:25   Güncelleme : 28-03-2019 11:25

Menderes Yıldız ve Arkadaşları İyi Parti'de

Seçimlerde son viraja girilirken İYİ Parti’ye katılımlarda her geçen gün artıyor. Gölbaşı’nın tanınan isimlerinden ve siyasetçilerinden Menderes Yıldız; ailesi, akrabaları ve çok sayıda yol arkadaşı ile birlikte AK Parti’den ayrılarak İYİ Parti’ye geçti.

Menderes Yıldız ve Arkadaşları İyi Parti'de

Çığ gibi büyüyerek geliyoruz

İYİ Parti Seçim İletişim Merkezi’nde gerçekleştirilen katılım töreninde konuşan Millet İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, ‘Gölbaşı İttifakı çığ gibi büyümeye devam ediyor’ diyerek, “Bugün yine Gölbaşı ittifakına katılan arkadaşlarımız var. Menderes Başkan ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Gölbaşı’nı Gölbaşılılar yönetecek, Gölbaşı’nda oturanlar yönetecek. Biz bunun mücadelesini veriyoruz. Buranın toprağını çiğneyen, çamurunu çiğneyen, burada ekmeğini kazanmış, hayatını burada sürdüren insanların, Gölbaşı’nın dertlerini bilen isimlerin söz sahibi olmasını istiyoruz. Bugün yine yüzlerce arkadaşlarımız bizlere katıldı. Büyüyerek çığ gibi geliyoruz. 31 Mart akşamı Gölbaşı İttifakı’nın Gölbaşı’nı yöneteceğine ben kalbimden inanıyorum, sizler de inanın. Sandıklarımıza, oylarımıza sahip çıkalım. 31 Mart akşamı Martın sonu bahar olacak” dedi.

31 Mart’ta Gölbaşı İYİ’lerle zafere ulaşacak

AK Parti’den ayrılarak arkadaşları ile birlikte İYİ Parti’ye geçen Menderes Yıldız da yaptığı açıklamada ‘Ben Mahmut Başkanımıza ve ekibine yürekten inandım. Gölbaşı’nı Gölbaşılarla yönetecek sağlam bir ekip kurdular. Kendilerini tebrik ediyorum. Gölbaşı’nın geleceğini inşa edecek en tecrübeli, hakkı hukuku koruyan inançlı, samimi ve iyi niyetli isimlerle bir arada olmak, bu yürüyüşe destek vermek, İYİ’lere omuz vermek bizim için de bir onurdur. İnşallah 31 Mart sonunda Gölbaşı İYİ’lerle zaferi kutlayacak” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Öztürk ve İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, İYİ Parti’ye katılan Menderes Yıldız ve arkadaşlarına rozetlerini takarak, ‘Hayırlı Olsun’ temennisinde bulundular.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA