Advert

Aksoy Söz Verdi. Ulaşım Çilesi Bitecek

Millet İttifakı İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, seçim kampanyası dâhilinde farklılık yaratmaya devam ediyor.

Aksoy Söz Verdi. Ulaşım Çilesi Bitecek
Aksoy Söz Verdi. Ulaşım Çilesi Bitecek Murat YILDIZ

Ulaşım çilesi bitecek

 

Millet İttifakı İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, seçim kampanyası dâhilinde farklılık yaratmaya devam ediyor. Bu kapsamda Meclis Üyeleri Selçuk Dağdelener ve Hacı Mehmet Karagöz ile birlikte Gölbaşı Belediyesi’ne ait Eymir Mahallesi Park Eymir Konutları, Polis Akademisi ve Bursal Köyüne ring yapan otobüse bindi.

Sorunları yerinde tespit etti

Günün belirli saatlerinde yolculuk yapan vatandaşların yaşadığı sıkıntıları yerinde tespit eden ve vatandaşlarla sohbet eden Aksoy, “31 Mart’ta inşallah ring seferlerini artıracağız, daha konforlu ve büyük bir körüklü otobüs tahsis edeceğiz. 30 bin insanın yaşadığı, onlarca öğrencinin eğitim gördüğü bu bölgenin ulaşımını mutlaka kolaylaştıracağız. Aynı zamanda otobüsün uğramadığı güzergâhları da tespit ettik.

Ulaşım artık sorun olmayacak

Bununla ilgili de en kısa sürede çalışma yapacağız. Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Mansur Yavaş’ın da Ankara’da ki en önemli projelerinden biri ulaşım. Toplu taşıma seferlerinin artırılacağının müjdesini ve yeni düzenlemeyle Ankara trafiğini rahatlatacağının sözünü verdi. Biz de Gölbaşı Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın bu çilesine son vereceğiz ” dedi.

Vatandaşlarımız müsterih olsun

Mahmut Aksoy, bu bölgede onlarca ev toplantısı, site toplantısı ve görüşme yaptığını, belirterek, “Park Eymir Konutları’nda ve Eymir’de ikamet eden vatandaşlarımız müsterih olsunlar. Seçildiğimizde en kısa sürede sizlerin isteklerini yerine getireceğiz.” Şeklinde konuştu.


 

Mahmut Aksoy
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı