Advert

Şafak Mahallesinden Cumhur İttifakına destek

Şafak Mahallesinden Cumhur İttifakına destek

Şafak Mahallesinden Cumhur İttifakına destek
Şafak Mahallesinden Cumhur İttifakına destek Murat YILDIZ

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı Şafak Mahallesinde Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı Faik Eldekçi’nin seçim irtibat bürosunun açılış programına katıldı.

Seçim bürosunun açılışına Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, belediye meclis üyeleri, STK başkanları, mahalle muhtarları, parti yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, “Hep birlikte gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah sizler destek verdikçe bizler gece gündüz demeden sizler için hizmetler vermeye devam edeceğiz. 31 Mart Yerel seçimlerde Ankara’mızın ve Gölbaşı’mızın geleceği için desteklerinizi bekliyorum” dedi.

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan seçmenden sandığa sahip çıkmalarını istedi.

Özcan “Seçmenlerimiz oylarına sahip çıkmak için oy kullandıkları sandıklara saat 4’te giderek oylarına sahip çıksınlar. Ondan sonra da hep birlikte balkonda buluşacağız” dedi. İ

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay 2014 seçimlerinde açılışın yapıldığı Şafak mahallesi sakinlerine verdikleri sözleri yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi.

Duruay “En büyük sözümüz Konya yolunun alta alınmasıydı. Çalışmalar yapılıyor. İnşallah bu yılın sonunda çalışmalar bitmiş olacak. Bittiği zaman caddemizdeki ticaretteki canlılığı siz düşünün” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan ise “Tüm teşkilatlarımızla birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız” dedi.

Akceylan Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek için vatandaşlardan destek istedi.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek ise projelerini anlatarak destek istedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı Faik Eldekçi yaptığı konuşmada “Bugün açacağımız seçim irtibat bürosunun açılışının 31 Mart akşamı yaşayacağımız zaferin habercisi olmasını temenni ediyorum” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı Faik Eldekçi son olarak katılımcılardan 31 Mart seçimlerinde hem Gölbaşı hem de Ankara büyükşehirde Cumhur İttifakına oy vermeleri için söz istedi.

 

Ankara Gölbaşı Faik Eldekçi Ramazan Şimşek
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı