Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 26-03-2019 16:31   Güncelleme : 26-03-2019 16:31

Çiftçi ve Şimşek Waterbox çalışanları ile bir araya geldi

Çiftçi ve Şimşek Waterbox çalışanları ile bir araya geldi

Çiftçi ve Şimşek Waterbox çalışanları ile bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi İbrahim Çiftçi, Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Waterbox Gölbaşı şubesi çalışanları ile bir araya geldi.

Toplantıda bir konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi İbrahim Çiftçi, "Cumhur İttifakı Türk milletinin huzur ve bekasını garanti altına almak için kurulmuştur. Belli şartlarla doğmuştur. Mesele Türk milleti, devleti ve bayrağı ise şeytanla çuvala girer, o şeytanı da çuvalda bertaraf eder gene dimdik karşınıza geliriz. Türkiye’ye karşı yapılan bu tehditlere karşı hızlı kararlar alınabilmesi için yeni bir yönetim şekli oluşturduk. Adına da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi dedik. Milletin eksiklerinin tamamlanması kalkınmasının temini, huzuru ve milletin arasındaki sıkıntıların bertaraf edilmesi ve bu milletin Anadolu’da bağımsız bir şekilde ebedi bir şekilde yaşaması için biz bu ittifakı kurduk” dedi.

Çiftçi son olarak millete hizmetin artarak devam edilmesi için Cumhur İttifakı AK parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ve Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek’e destek istedi.

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Gölbaşına kazandıracakları projeler hakkında bilgi verdi.

Gölbaşı’nı kalkındıracak ve halkını refah ve huzur içinde yaşayacağı projeler hazırladıklarını belirten Şimşek, Ankara Büyükşehir Belediyesinin önemine vurgu yaparak Cumhur İttifakı AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki için destek istedi.

Waterbox Gölbaşı şubesi çalışanlarına müjde de veren Şimşek, işçilerin bozuk yollarının yapılacağını söyledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA