Advert

Çocukları sevindirdi

Çocukları sevindirdi

Çocukları sevindirdi
Çocukları sevindirdi Murat YILDIZ

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, TOKİ Eymir’de düzenlenen programda çocuklar sürpriz hediyelerle sevindirdi.

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, TOKİ Eymir’de düzenlenen etkinlikte çocukları çeşitli sürpriz hediyelerle sevindirdi.

Bu Pazar günü yapılacak mahalli idareler seçimleri öncesi seçim kampanyasını sürdüren Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Şimşek, TOKİ’de düzenlenen programda çocuklarla buluştu. MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Sadir Durmaz ile birlikte kendisini izlemeye gelen çocuklara kur’a ile bisiklet ve tabletin yanı sıra çeşitli hediyeler dağıttı. Kur’ada numarası okunan şanslı çocuklar büyük sevinç yaşadı.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, hafta sonu programını eğlenceli hale getirmek adına böyle bir çekiliş düşündüklerini belirterek, “Söylediğimiz gibi ihtiyarı ve genciyle, kadınları ve çocukları ile mutlu bir Gölbaşı yaşatmak istiyoruz. Güzel Gölbaşımızın güzel insanlarına ne yapsak azdır” dedi.

Ankara Gölbaşı Ramazan Şimşek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı