Advert

Bayburtlular, Cumhur İttifakında birleşti

Bayburtlular, Cumhur İttifakında birleşti

Bayburtlular, Cumhur İttifakında birleşti
Bayburtlular, Cumhur İttifakında birleşti Murat YILDIZ

Fatih Yaşlıoğlu ve Mürşit Gülhan'dan organizasyon

Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları Fatih Yaşlıoğlu ve Mürşit Gülhan’ın ortaklaşa düzenlediği toplantıda Gölbaşı’nda yaşayan Bayburtlular bir araya geldi.

Toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta bir konuşma gerçekleştiren MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, 31 Mart yerel seçimlerinin Gölbaşı için bir şans olduğunu söyledi.

Karakaya “Allah nasip ederse Ankara büyükşehir Cumhur İttifakı tarafından alınırsa ki öyle gözüküyor. Ankara mitingine gidenler ve katkısı olanlardan Allah razı olsun. Ankara’nın siyasi tarihinde böyle bir miting olmadı. Zaten böyle bir katılım Ankara ve ilçelerde Cumhur İttifakının başarılı olacağının göstergesidir. Dolayısıyla büyükşehir ile beraber Gölbaşı Belediyesinin Cumhur İttifakı tarafından alınması bizlerin yani Cumhur İttifakı milletvekillerinin, hükümetin, büyükşehiri, Gölbaşlılar için harekete geçirmesini sağlamamız son derece kolay olacaktır” dedi.

Cumhur İttifakının geleceği hakkında da açıklamalarda bulunan Karakaya, seçimden sonra Cumhur İttifakı olmayacak söylentilerini sert bir dille eleştirdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, “Cumhur İttifakı bir seçim ittifakı değildir. Cumhur İttifakının amacı birilerini belediye başkanı yapmak da değildir. Cumhur İttifakı bir beka ittifakıdır” dedi.

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek ise seçildikleri takdirde Gölbaşı’nı Ankara’nın en gelişmiş ilçesi yapmak için gece gündüz çalışacaklarını belirterek, “Allah nasip ederse kazanırsak Gölbaşı’na mal olmuş Andezit taşı, Sevgi Çiçeği, Tulumtaş Mağarası ve Mogan Gölünü tüm Türkiye tanıtacağız” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan ise seçim çalışmalarına durmadan son güne kadar devam edeceklerini söyledi.

Meclis Üyesi Adayları Fatih Yaşlıoğlu ve Mürşit Gülhan ise katılımcılara teşekkür ederek, Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek’in 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkmaları için son güne kadar gece gündüz demeden çalışacaklarını söylediler.

Mürşit Gülhan “ Çıkmış olduğumuz bu yolda desteklerinizden dolayı teşekkür ederim. Son bir haftaya girerken, çalışmalarımız davam edecek”

Fatih Yaşlıoğlu “  Gönüllerde kurulan Cumhur İttifakı her iki teşkilatın çalışmaları ve sizlerin desteği ile 31 Marttan zaferle çıkacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Fatih Yaşlıoğlu Mürşit Gülhan Cumhur İttifakı Mevlüt Karakaya Selim Akceylan Ramazan Şimşek
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı