Advert

Kuşoğlu: milletin ferasetine güveniyorum

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu’ndan Aksoy’a ve iyi Parti meclis üyelerine ziyaretti

Kuşoğlu: milletin ferasetine güveniyorum
Kuşoğlu: milletin ferasetine güveniyorum Murat YILDIZ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Millet İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy’u ziyaret etti.

Yerel seçimlere bir hafta kala partilerin seçim çalışmaları da son hızla devam ediyor. Seçim çalışması kapsamında Gölbaşı’na gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu Millet İttifakı çalışmalarına katkı sunmak için vatandaşlarla buluştu. Beraberinde CHP Gölbaşı İlçe Başkanı İbrahim Karaca birlikte Gölbaşı Belediye Başkan adayı Mahmut Aksoy’un Ankara Caddesi’nde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret eden Kuşoğlu, Aksoy’a desteklerinin tam olduğunu dile getirdi.

Beka sorunu yok geçim derdi var”

Gölbaşı Belediye Başkan adayı Mahmut Aksoy ve Millet İttifakı Belediye Meclis üyesi adayları tarafından karşılanan Bülent Kuşoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, ‘’ Seçimler normal şartlarda demokrasi bayramıdır. Siyasetçiler halkı ziyaret eder, halkta siyasetçileri dinleyerek karar verir.’’ dedi. Mevcut iktidar tarafından bu seçimlerin beka sorunu haline getirildiğini anlatan Bülent Kuşoğlu, ‘’Ülkemizin içinde bulunduğu şartlar ile ekonominin ve yoksunluğun konuşulacağı bir seçim olmaktan çıkarılmak isteniyor. Genel siyasetin konuşulduğu bir seçim olmaktan çıkarmak istiyorlar. Halkın beka sorunu yok geçim derdi var.” ifadelerini kullandı.

Ankara’da Mansur Yavaş, Gölbaşı’nda Mahmut Aksoy için çalışmalıyız

“Ankara’da Mansur Yavaş, Gölbaşı’nda Mahmut Aksoy kesinlikle seçimi alacaktır.” Diyen Kuşoğlu, “Seçimden sonra da Gölbaşı’nın daha yaşanılabilir kent olması için Mansur Yavaş ile Mahmut Aksoy el ele verecektir. Ben milletin ferasetine güveniyorum.” Dedi.

Bülent Kuşoğlu CHP İyi Parti Mahmut Aksoy Ercan Şimşek İbrahim Karaca Millet İttifakı 31 MArt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı